Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Problem

Problem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jenczyk

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 25
Post 2013-10-18, 13:53  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Panowie jest sprawa. Lekko krępująca, ale jest. Ostatnimi czasy mam dużo pracy i dużo stresu co odbiło się na moim życiu seksualnym – nie mam ochoty na seks i (co bardziej krępujące) po prostu nie mogę postawić „go” na nogi. Ukochana poradziła bym przeszedł się do apteki po jakiś suplement diety na te sprawy. I mam pytanie – czy ktoś stosował Permen? Bo mi aptekarz go polecił i tak się zastanawiam czy go nie kupić.
Reklamy
misiak54

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 26
Post 2014-09-24, 09:31  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Też miałem ten problem, chociaż u mnie to przyszło chyba bardziej z wiekiem bo nie mam stresującej pracy.. no może też od tego że zaległem w fotelu bez ruchu. Zacząłem brać permen king i chodzić na siłownię. Po miesiącu już czułem że są efekty. Teraz biorę codziennie po 2 tabletki z przerwami co jakieś 3 miesiące. Moim zdaniem warto !
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2014-09-24, 20:55  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Leczyć symptomy to głupota, trzeba likwidować przyczynę.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-24, 21:17  //  Problem Odpowiedz z cytatem
wyjadacz napisał: Leczyć symptomy to głupota, trzeba likwidować przyczynę.


Pewnie i masz rację ale uważam, że nie ma w tym nic złego jeżeli zastosujemy suplement diety. Jak wiadomo samo jego stosowanie to dopiero początek warto też zadbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-09-25, 11:30  //  Problem Odpowiedz z cytatem
wyjadacz napisał: Leczyć symptomy to głupota, trzeba likwidować przyczynę.

Stosowanie suplementów to nie żadne leczenie!!! Przeciez to nie sa lekarstwa. Jak kobieta kupuje suplementy zeby poprawić np stan skóry czy włosow to sie leczy??? Suplementy nigdy nie zaszkodza, a na pewno wspomagaja organizm w prawidłowym funkcjonowaniu.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-28, 16:17  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Po co taka złośćSmile oczywiście, że sam suplement diety nie da takich efektów jeżeli nie będziemy jednocześnie dbali o sobie. Należy zmienić nasze życie zadbać o swój organizm itp.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2015-02-08, 21:36  //  Problem Odpowiedz z cytatem
A jaka jest głowna przyczyna problemów z erekcja u facetów mlodych, w sile wieku? Wlasnie Zła dieta, przepracowanie itp. Potrzebna jest im urozmaicona dieta w polaczeniu z uzupelnieniem składnikow naturalnie zwiekszajacych libido.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-02-11, 22:03  //  Problem Odpowiedz z cytatem
listopad napisał: A jaka jest głowna przyczyna problemów z erekcja u facetów mlodych, w sile wieku? Wlasnie Zła dieta, przepracowanie itp. Potrzebna jest im urozmaicona dieta w polaczeniu z uzupelnieniem składnikow naturalnie zwiekszajacych libido.


No i tutaj się z Tobą zgodzę. Takie życie, bieg za karierą itp. Często polecany jest Permen jako naturalny środek zwiększający libido.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2015-02-11, 23:21  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Takie zycie to nic innego jak kupa stresu, a stres jak wiadomo źle wplywa na potencje i meskie sprawy. zreszta na kazdego źle wplywa. trzeba wiec nie siegac od razu po mocne leki, a pozwolic organizmowi na powrót do formy w naturalny sposób.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-02-22, 17:28  //  Problem Odpowiedz z cytatem
Do tego trzeba czasu i cierpliwości. Nie da się tego problemu rozwiązać w tydzień. Często oszukujemy się zażywając np Viagrę i myślimy, że problem minął ... nic bardziej mylnego. Umówmy się, że bez ciężkiej pracy (bo za taką należy uznać zmianę naszych nawyków) nie będzie wyników.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!