Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki » Problem KOBIETY

Problem KOBIETY

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Annie26

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 1
Post 2013-08-23, 23:59  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim Panom,

Postanowiłam napisać do Was, bo mój problem dotyczy właśnie męskiego świata.
Chciałabym, żebyście odpowiedzieli mi na kilka pytań, bo już powoli przestaję być cierpliwa i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Będzie krótko i na temat.

Mam 26 lat i jestem dziewicą. No wiem straszne. TAK TO JEST STRASZNE. Okazje były, do jakiegoś 23 roku życia odmawiałam, potem mi się zmieniło. Może nie jest tak, że zrobiłabym to z każdym, ale absolutnie nie czekam na księcia z bajki. NIE. Tylko, że z czasem tych okazji jest coraz mniej a TERAZ nie ma ich w ogóle. I teraz nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, czy przez te kilka lat podejście facetów się zmieniło..? Nie lubię autoreklamy, nie uważam, że jestem boginią, ale wciąż słyszę, że jestem seksowna, widzę jak mężczyźni na mnie patrzą, jak się zachowują, ale NIC z tym nie robią...O CO CHODZI? Czy traktowanie seksu niezobowiązująco przez kobiety jest przez was źle odbierane? Nie chodzi mi co prawda o numerek na jedną noc, po prostu nie myślę w tym momencie o ślubach itp. Bardzo pragnę mieć kogoś do rozmowy, przytulenia i namiętnego seksu i w zasadzie tyle. Lubię rozmawiać z facetami, myślę, że jestem zabawna wyluzowana, mam kolegów, ale wszyscy tylko ograniczają się do SŁÓW. A ja już tak dłużej nie mogę. PANOWIE, czy ja powinnam jakoś jaśniej wyrażać swoje potrzeby? Dlaczego wszyscy są nagle tacy niedostępni? Trzeba Was teraz zdobywać? (do czego raczej przyzwyczajona nie jestem..) Możecie mnie oświecić o co w tym waszym męskim świecie chodzi?
Pozdrawiam,
Ania
Reklamy
Sparrow

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 3
Post 2013-08-24, 07:48  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
26-letnia, seksowna dziewczyna, dziewica. Wielu facetów, w tym ja, oddało by za taką dziewczynę przynajmniej nerkę Smile
Alert

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 1
Post 2013-08-26, 20:48  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się z przedmówcą, iż rzeczywiście wielu facetów na pewno chciałoby mieć taka dziewczynę jak Ty. Dziewczynę na poważnie, a nie na jeden numerek Smile
Niestety z tego co zauważyłem, duża grupa mężczyzn coraz częściej szuka kobiet tylko na jeden numerek.
Poza tym, może własnie to, że jesteś seksowna odstrasza innych facetów, bo nie maja odwagi podejść i poderwać Ciebie ponieważ myślą, iż nie mają szans.
Wydaje mi się, że mężczyźni, którzy chcieliby mieć dziewczynę taką do rozmowy, przytulenia i namiętnego seksu itp., to właśnie osobnicy bardziej wstydliwi, i jak już wcześniej wspomniałem, nie maja na tyle odwagi aby podejść do Ciebie, osoby seksownej, ponieważ boja się Twojej odmowy, a mężczyzna bez względu na to czy nieśmiały czy macho, nie lubi porażek Wink
patrycjamakieta

Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 2
Post 2014-07-14, 10:20  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Cześć! Ja miałam podobne problemy i długo szukałam skutecznego rozwiązania na moją kieszeń. Niestety tradycyjna wizyta u psychologa jest bardzo droga, a należy brać pod uwagę, że jedna taka sesja nie wystarczy. Wtedy natknęłam się na serwis SpokójDucha.pl. Zrobiłam test, otrzymałam darmową poradę w formie wideo! Polecili mi też lekturę dla osób o podobnym problemie do mojego, naprawdę niedrogiego specjalistę z mojego województwa oraz e-kurs, dzięki któremu zupełnie zmieniłam moje nastawienie do spraw, które mnie dręczyły Smile Polecam wszystkim serdecznie!

"Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość."
aniamikos

Dołączył: 26 Sie 2014
Posty: 2
Post 2014-08-26, 09:50  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
To chyba nie jest takie straszne, a raczej w dzisiejszych czasach zaletą. Na pewno kogoś znajdziesz
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2014-11-06, 14:08  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
aniamikos napisał: To chyba nie jest takie straszne, a raczej w dzisiejszych czasach zaletą. Na pewno kogoś znajdziesz


dokładnie.
Maxter

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 8
Post 2015-09-13, 17:26  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Dziewczyno, jesteś ewenementem w tych czasach Smile
Maxter

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 8
Post 2015-09-13, 17:26  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Dziewczyno, jesteś ewenementem w tych czasach Smile
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2015-09-15, 18:29  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
To prawda... Very Happy aż trudno uwierzyć. W każdym razie życzę powodzenia.
lissa.kontek

Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 3
Post 2015-09-19, 15:12  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
dlaczego kobiety myślą ze to źle ze są dziewicami?
OMG co za świat
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-09-22, 10:16  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Mógłbym pomóc, ale zaraz mnie nazwiesz zboczeńcem...
deletter

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 3
Post 2016-03-14, 15:09  //  Problem KOBIETY Odpowiedz z cytatem
Chyba powinni Cię wstawić do muzeum jako okaz wymarły, a tak na serio, to bardzo dobrze, że czasem znajdzie się jeszcze jakaś szanująca się kobieta
Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki »  Problem KOBIETY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!