Forum Banzaj.pl » Hydepark » Problem albo nie problem z dziewczyna.

Problem albo nie problem z dziewczyna.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
adi113

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 5
Post 2012-02-05, 15:27  //  Problem albo nie problem z dziewczyna. Odpowiedz z cytatem
Witam !

Mam pewien problem a dokładniej wczoraj byłem u swojej dziewczyny i dwie sprawy nie dają mi spokoju. Moja dziewczyna ma 18 lat ja 21 i ona już od czasów gimnazjum pisze wiersze. Bardzo sie cieszyłem gdy dawała mi piękne wiersze o tym jak mnie kocha i w ogóle ale wczoraj zobaczyłem ze wcześniej pisała tez wiersze o miłości do jakiś facetów ( z żadnym chyba nie była w związku z nie którymi sie tylko spotykała parę razy )i te wiersze trzyma nadal ! nie wiem co mam o tym myśleć.
Drugi problem jest taki ze podczas rozmowy w której mówiła mi ze odkąd jest ze mną zmieniła się bo nic nie pije i nie pali a po momencie powiedziała ze to dobrze ze nie pije bo jeszcze by zobaczył ja jakiś mój kolega którego ona nie zna. Czy myślicie ze w tej kwestii może chodzić o to ze ona może być nie wierna ? ze po alkoholu jest łatwa i nie chce żebym się dowiedział ze w jakikolwiek sposób mnie zdradziła.Zwykle przynajmniej raz w tygodniu spotyka sie z przyjaciółmi w jakiejś chatce i nie wiadomo co oni tam robią. Wiesz ze dla was to mogą sie wydać straszne pierdoły i głupoty ale byłbym wdzięczny za jakieś rady i opinie na ten temat.
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-02-05, 19:34  //  Problem albo nie problem z dziewczyna. Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie przesadzasz - nic zlego sie nie dzieje. Widze tylko jeden problem, ze jej nie ufasz.
adi113

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 5
Post 2012-02-05, 20:18  //  Problem albo nie problem z dziewczyna. Odpowiedz z cytatem
Ale jak ja mam jej zaufać ? jak ja mam po prostu taki charakter
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2012-02-07, 23:19  //  Problem albo nie problem z dziewczyna. Odpowiedz z cytatem
no sentymentalna jest raczej
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2012-02-12, 19:48  //  Problem albo nie problem z dziewczyna. Odpowiedz z cytatem
Mlody jeszcze jestes pozniej Ci przejdzie z ta zazdroscia Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Problem albo nie problem z dziewczyna.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!