Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem

Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-20, 22:31  //  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem Odpowiedz z cytatem
Trzeba przyznać, że Lech Kaczyński nie ma szczęścia do mikrofonów. Najpierw była "małpa w czerwonym" teraz jakaś dama na szczycie w Brukseli "chyba naćpana jest".

Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-20, 23:01  //  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem Odpowiedz z cytatem
Heh.. Widzialem jak pozniej w telewizji twierdzil ze uroczyscie oswiadcza ze nic takiego nie mialo miejsca Smile
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-03-20, 23:36  //  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem Odpowiedz z cytatem
Dobrze ze z tego materialu nie wynikalo o kim wlasciwie Kaczynski mowil bo na pewno by to poszlo w swiat i delikatny skandalik gwarantowany. A gdyby to jeszcze byla Merkel to mielibysmy dwoch politykow w stanie wojny z Niemcam - Rokita jest pierwszym Smile
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-03-21, 00:11  //  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem jak potem tłumaczyli, że niby mówił nie naćpana tylko nazwisko węgierskiego premiera Smile
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-03-21, 20:31  //  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem Odpowiedz z cytatem
taaa.. jakis "dziurdziani" czy jakos tak Smile Dlugo dumali co by wymyslec zeby pokryc gafe. Tylko kto w to uwierzy Smile
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Prezydent Kaczyński i kolejna wpadka z mikrofonem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!