Forum Banzaj.pl » Gadżety » Prezenty dla dziewczyn

Prezenty dla dziewczyn

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rojo

Post 2017-01-16, 21:04  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Kwiaty, czekoladki czy konkretne przydatne prezenty? Ja zdecydowanie jestem za trzecią opcją. Przykład: ostatnio kupiłem żonie owerlok na galerialucznik.pl. Nawet nie wiedziałem co to jest, ale widziałem kiedyś, że takie coś przeglądała. Mam nadzieję, że jest jej to potrzebne bo z tego co czytałem wybrałem jedną z lepszych firm a rynku. Wy co najczęściej kupujecie?
Reklamy
Moriarty

Post 2017-01-18, 14:32  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze pytam, co chce dostać i nie mam takich problemów. Do tego zawsze kwiaty i słodycze.
markowCRT

Post 2017-02-10, 11:26  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Hehe, moja też zazwyczaj wcześniej mi daje znać co chciałaby dostać, nawet sama mi linku podrzuca do zamawiania Wink, w tym roku dostanie szczotkę prostującą włosy. to ma zastępować prostownicę, jakaś jej koleżanka to kupiła i zaczął się obłęd na tym punkcie ale skooro to takie fajne to czemu nie sprawić kobiecie przyjemności
szogun

Post 2017-06-10, 00:04  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Co kto lubi, ale sprawdzone prezenty są najlepsze Wink już nie raz kombinowałem z jakimś prezentem wymyślnym. Myślałem tak sobie, a może spa, a może książka, a może jakieś cuda, ale i tak zawsze największa radość z prezentu była jak prezent był prosty i elegancki. Biżuteria! Very Happy jakaś bransoletka, naszyjnik, kolczyki czy pierścionek, ewentualnie zegarek Wink kobiety się zawsze z tego ucieszą i będzie to zawsze trafiony prezent Very Happy sprawdź sklep internetowy e-zegarki.pl. Nigdy nie miałem problemu z wyborem prezentu dla mojej kobiety i zawsze był to strzał w dziesiątkę Very Happy
zaspany57

Post 2017-06-19, 04:29  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Kwiaty, czekolada i dobra książka Oczywiście tematyka kobieca. Jeżeli dziewczyna lubi czytać, to książka jest najlepszym prezentem.
fleszyn

Post 2017-07-05, 12:14  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Aż z ciekawości zobaczyłem czym jest owerlok. Nie wiem jednak czy jest to dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Nie każda kobieta lubi szyć. Moja na przykład nie przepada za robótkami recznymi tak więc raczej prezentem nie byłaby zbyt usatysfakcjonowana...
Proponowałbym raczej jakąś ładną biżuterię. Nie znam dosłownie kobiety, która nie byłaby zadowolona z kompletu eleganckich kolczyków czy z ładnej kolii:
https://www.artemiro.pl/
Ostatnio zamawiałem dla swojej komplet kolczyków ręcznie robionych. Właśnie tutaj.
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Prezenty dla dziewczyn
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ghost House w oficjalnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Kultura

W dziale Sport