Forum Banzaj.pl » Gadżety » Prezenty dla dziewczyn

Prezenty dla dziewczyn

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-01-16, 21:04  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Kwiaty, czekoladki czy konkretne przydatne prezenty? Ja zdecydowanie jestem za trzecią opcją. Przykład: ostatnio kupiłem żonie owerlok na galerialucznik.pl. Nawet nie wiedziałem co to jest, ale widziałem kiedyś, że takie coś przeglądała. Mam nadzieję, że jest jej to potrzebne bo z tego co czytałem wybrałem jedną z lepszych firm a rynku. Wy co najczęściej kupujecie?
Reklamy
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2017-01-18, 14:32  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze pytam, co chce dostać i nie mam takich problemów. Do tego zawsze kwiaty i słodycze.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-02-10, 11:26  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Hehe, moja też zazwyczaj wcześniej mi daje znać co chciałaby dostać, nawet sama mi linku podrzuca do zamawiania Wink, w tym roku dostanie szczotkę prostującą włosy. to ma zastępować prostownicę, jakaś jej koleżanka to kupiła i zaczął się obłęd na tym punkcie ale skooro to takie fajne to czemu nie sprawić kobiecie przyjemności
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-06-10, 00:04  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Co kto lubi, ale sprawdzone prezenty są najlepsze Wink już nie raz kombinowałem z jakimś prezentem wymyślnym. Myślałem tak sobie, a może spa, a może książka, a może jakieś cuda, ale i tak zawsze największa radość z prezentu była jak prezent był prosty i elegancki. Biżuteria! Very Happy jakaś bransoletka, naszyjnik, kolczyki czy pierścionek, ewentualnie zegarek Wink kobiety się zawsze z tego ucieszą i będzie to zawsze trafiony prezent Very Happy sprawdź sklep internetowy e-zegarki.pl. Nigdy nie miałem problemu z wyborem prezentu dla mojej kobiety i zawsze był to strzał w dziesiątkę Very Happy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-06-19, 04:29  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Kwiaty, czekolada i dobra książka Oczywiście tematyka kobieca. Jeżeli dziewczyna lubi czytać, to książka jest najlepszym prezentem.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-07-05, 12:14  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Aż z ciekawości zobaczyłem czym jest owerlok. Nie wiem jednak czy jest to dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Nie każda kobieta lubi szyć. Moja na przykład nie przepada za robótkami recznymi tak więc raczej prezentem nie byłaby zbyt usatysfakcjonowana...
Proponowałbym raczej jakąś ładną biżuterię. Nie znam dosłownie kobiety, która nie byłaby zadowolona z kompletu eleganckich kolczyków czy z ładnej kolii:

Ostatnio zamawiałem dla swojej komplet kolczyków ręcznie robionych. Właśnie tutaj.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-08-14, 13:18  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
moja wypatrzyła sobie wagę analityczna z bluetooth bo jest teraz na etapie anny lewandowskiej, ewy chodakowskiej to jak chce to niech ma dziewczyna taką wagę Wink
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-09, 14:50  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Może fajnie byłoby wybrać koraliki szklane i akrylowe aby sama zrobiła swoją biżuterię?
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-11-29, 01:33  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego co dziewczyna lubi. Możliwości sporo na pewno jest jeśli chodzi o wybór prezentu. Ubrania, biżuteria, książki, gadżety elektroniczne. Albo klasycznie czekoladki, perfumy i kwiaty. Z biżuterii fajny pomysł to porządny zegarek, zobacz tutaj jakie są godne uwagi i jak skutecznie mogą zastępować biżuterię. Czyli nie tylko zegarek ale i ozdoba.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2021-06-19, 08:38  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to zależy od konkretnej kobiety Smile moja kocha ubrania, biżuterię, zegarki. Jak wiem że mam trafić z prezentem to będzie to albo jakiś bon podarunkowy do sklepu odzieżowego albo fajna biżuteria. Na szczęście nie jest osobą która nosi tylko tą złotą, wręcz najchętniej kupuje sobie ze stali chirurgicznej bo może nosić całymi dniami i nic ją nie uczula. Zobaczcie jakie są plusy takiej biżuterii jeszcze na stronie https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-czy-warto/ . A ja potwierdzam, że ona naprawdę fajnie wygląda na żywo.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2021-09-09, 11:52  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Akurat kosmetyki to moim zdaniem bardzo słaba opcja prezentowa dla kobiety. Wyjatkiem są perfumy ale jedynie w sytuacji, w której wiadomo jakich ona używa oraz jakie lubi. Sam czasami daje swojej jeden z jej ulubionych zapachów, szczególnie jeśli nie mam pomysłu co jej sensownego podarować. Wiem, ze przynajmniej perfum będzie używała.
Można pokusić się rownież o jakąs parę porządnych butów albo torebkę. Jednak jedynie jeśli znamy gust oraz rozmiar. I jesli mamy możliwość wymiany na inny rozmiar.
https://zapato.com.pl/botki-damskie-skorzane-kowbojki

Polecam poszukać ich w zapato.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-10-04, 08:54  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie konkretny prezent + kwiaty to strzał w 10
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-11-25, 13:37  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
W sklepie https://koszulkowy.pl/ są dostępne bardzo fajne koszulki z nadrukiem, zajrzyj do nich na stronę, a na pewno coś wybierzesz. Moi znajomi są zachwyceni tym produktem.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-11-30, 23:40  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
W sumie to jest bardzo szeroki wybór w prezentach dla dziewczyn. A masz może coś na oku już? Może warto dobrać rzecz zgodną z zainteresowaniami albo coś czego aktualnie potrzebuje. Jeśli jednak nie ma niczego takiego to radzę poszukać w branży kosmetycznej. Najlepiej perfumy, bo która z kobiet nie byłaby z perfum zadowolona prawda? Smile Możesz stąd https://aleperfumeria.pl/pl/perfumy/unisex/ zamówić, są dostępne bardzo fajne zapachy unisex i jestem pewien że dziewczyna będzie z nich zadowolona
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-03-25, 22:02  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Dla płci żeńskiej doskonałym prezentem zawsze są kosmetyki. Ostatnio widziałam naprawdę świetną ofertę od https://www.madlensklep.pl/pol_m_MAKIJAZ_Makeup-PRO-1649.html i szczerze zastanawiam się czy by nie pozamawiać na zajączka. Co o tym myślicie?
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2022-05-18, 08:49  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Warto przeglądać oferty perfum przykładowo na edp24.pl masz sporo ciekawych jak odpowiedniki dla Calvina Kleina allbo znanej szarej pumy: https://edp24.pl/pa-101-de-luxe-30-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-p-315.html
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-10-19, 18:13  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Wiele dziewczyn lubi otrzymywać praktyczne prezenty. Dobrym pomysłem mogą być różne akcesoria do włosów. Marka Invisibobble ma ciekawe dodatki, takie jak spinki do tworzenia fal na włosach, opaski czy niewidzialne spirale do koków. Dzięki nim codziennie można zachwycać wszystkich inną fryzurą. Widziałam, że można je kupić w tym sklepie https://bellita.pl/invisibobble .
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2023-07-31, 07:12  //  Prezenty dla dziewczyn Odpowiedz z cytatem
Cześć! Chciałabym polecić Wam niezapomniane wycieczki jednodniowe, które znajdziecie na stronie https://www.superprezenty.pl/podroze/wycieczki-jednodniowe. To doskonały sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków i zapewnienie sobie chwili relaksu. Wybór różnorodnych tras i atrakcji pozwoli Wam odkryć nieznane miejsca w pobliżu Waszego domu.
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Prezenty dla dziewczyn
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!