Forum Banzaj.pl » Hydepark » prezent wieczór kawalerski

prezent wieczór kawalerski

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-12-28, 17:42  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Mam pomysł jeśli chodzi o prezent na wieczór kawalerski. Koszulka z jego zdjęciem, dodatkowo trochę przerobionym. Jakieś wąsy, siwe włosy, tak jak będzie wyglądał przykładowo za parę lat i jak będziemy wychodzić to każemy mu ubrać na siebie ten t-shirt Co myślicie o takim pomyśle? Znalazłem już firmę, która ma możliwość umieszczenia fotografii na koszulce i jest to foto4u.pl.
Reklamy
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2016-12-31, 15:58  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysł spersonalizowany a to zawsze się chwali Smile Myślę, że będzie trafiony!
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2017-01-11, 22:48  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
wieczór kawalerski? Faceci, to proste, najpierw idziecie na extremepaintball męską zabawę, wyszalejecie się, to świetna rozrywka, potem idziecie do domu wiadomo po co, jak już będziecie rozgrzani to uderzacie w klub - koniec wieczoru. Nie trzeba specjalnie planować, jak masz dobrą ekipę to będzie świetnie.
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2017-01-12, 09:20  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Na wieczór kawalerski fajną opcją są gokarty, albo paintball laserowy, byłem kiedyś na tego typu zabawach i było naprawdę świetnie. Dużo lepsze, niż picie po klubach Wink
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-01-13, 14:33  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Moriarty napisał: Na wieczór kawalerski fajną opcją są gokarty, albo paintball laserowy, byłem kiedyś na tego typu zabawach i było naprawdę świetnie. Dużo lepsze, niż picie po klubach Wink


Faktycznie to się sprawdza Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-09-01, 12:00  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
My oprócz wyjścia na gokarty zamowiliśmy też zegarek
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-09-03, 06:19  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Całkiem fajna opcja. O ile on przechowa tę koszulke bo jeśli nie to nie wiem czy się to sprawdzi. Jeśli możecie sobie pozwolić na wyjazd to polecam
paintball
wyjście do klubu w jakims innym mieście
jazdę sportowym samochodem po torze

Ewentualnie kupno w prezencie jakiegoś sex gadżetu
Który będzie mógł potem wykorzystać ze swoją panną.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-12-18, 09:15  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Jak organizowalem koledze wieczór kawalerski, to wybraliśmy się na strzelnicę progun we Wro. Było świetnie Very Happy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-06-14, 07:44  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
W taki razie ja zaproponuję loty balonem. Obecnie organizowane sa praktycznie w każdym większym mieście. Możesz taki lot zorganizować dla grupy chłopaków. Koszt to ok 1,5 k zł tak więc wcale nie wychodzi to tak drogo jak się to podzieli na grupę chłopaków a wrażenia co jak co ale są niesamowite.

Druga dobra oraz ciekawa opcja to skok ze spadochronem. Skakaliśmy na kawalerskim mojego brata. Na początku bylo trochę stresu jak już jednak człowiek znalazł sie w powietrzu to podziwiał jedynie widoki
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-08-27, 05:31  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
A ja zastanawiam sie nad tą ofertą paintball Typowo męska rozrywka. To może być dobry pomysł na prezent i urozmaicenie wieczoru kawalerskiego. Szczerze to saam mam amiar brać udzział w tej męskiej rywalizacji - to będzie niezapomniany wieczór.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-09-29, 16:31  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Ostatnio miałem okazję być na kawalerskim i śmiało mogę polecić zabawy typu gokarty. Świetnie się bawiliśmy.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2020-04-01, 00:58  //  prezent wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Tylko https://www.5zywiolow.com i wyłącznie . Poważnie, żadne inne oklepane paintballe.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  prezent wieczór kawalerski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!