Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Prezent dla mamy

Prezent dla mamy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2022-11-10, 14:58  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Jakieś pomysły co warto jest podarować? Zastanawiam się co może jej się spodobać.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-11-11, 11:24  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Moja mama bedzie miala za miesiąc urodziny : chce jej zrobić pudełko a w nim perfumy, winko i szczotkę Olivii Garden

Aczkolwiek biorę pod uwagę jeszcze podarowanie czegoś z ceramiki, podoba mi się ręcznie malowana ceramika Bolesławiecka:
https://andyceramika.pl/czajniki

Na stronie można znaleźć ręcznie malowane czajniki ceramiczne.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2022-11-23, 18:32  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Fajnie jest poczytać takie tematy ponieważ dają nam wiele inspiracji. Każdy z nas ma trochę inne podejście do kwestii robienia prezentów. Dla jednych jest będzie to ciągłe poszukiwanie propozycji w typowych poradnikach zakupowych. Dla drugich będzie to zadawanie sobie trafnych pytań. Jednym z takich powinno być, czy dany przedmiot doda jakiejś wartości? Pytanie jest dość podchwytliwe ponieważ mnóstwo prezentów jakie znajdziemy w sieci jest mało praktyczna. Szczerze powiedziawszy to jak chcemy być oryginalni to ręcznie robiona biżuteria - https://artyferia.pl/katalog/bizuteria będzie strzałem w dzisiątkę. Przecież każda kobieta lubi ją nosić, a przy tej będzie się dodatkowo wyróżniała.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-12-05, 19:07  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Moja mama uwielbia biżuterię. Często dostaje ją ode mnie w prezencie.
___
pomiary elektryczne Wrocław
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 158
Post 2023-03-23, 19:00  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Najlepszy prezent dla mamy to perfumy. Jeśli chcecie kupić oryginalne zapach, to lepiej postawić na odlewki perfum . W ten sposób można kupić ulubiony, markowy zapach w niższej cenie, bo perfumy są odlewane z większego flakonu. Oczywiście wszystkie zasady higieny są zachowane podczas procesu. Na Alepachniesz można dostać oryginalne perfumy w przystępnej cenie.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2023-10-10, 22:06  //  Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem
Myślę, że perfumy to zawsze dobry pomysł na prezent. Osobiście sprawdziłbym jakich mama używa i kupił takie same bądź doradził się jakie inne powinny się spodobać również. Można takie perfumy zamówić w sieci na przykład w perfumerii https://www.perfumeria.pl/ . Mają zapachy od najlepszych marek jak również te niszowe.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Prezent dla mamy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!