Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Prezent dla dziewczyny.

Prezent dla dziewczyny.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-03-02, 07:30  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Szukam oryginalnego prezentu dla dziewczyny. Ostatnio coraz modniejsze są tzw skarpetki z kubka cupofsox.com. Czy myślicie, że to ciekawy prezent?
Reklamy
oleska33

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 8
Post 2015-03-25, 11:37  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
No nie da się ukryć że oryginalne, ale ja bym jednak wolała jakaś bieliznę firmową, np. fajny gorset tutaj zobacz ekskluzywna.pl/gorsety-body mają ciekawe oferty.
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2015-03-31, 19:28  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie seksowana bielizna albo jakas sukienka, bluzka. Trochę kreatywności.
daidaiiro

Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 2
Post 2015-04-07, 07:03  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
biżuteria zawsze się sprawdza Smile
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-11, 18:25  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Jeżeli lubi czytać to też możesz kupić jej książkę. Teraz głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka skandaliczna, ale potrafi obudzić wyobraźnie Wiele wątków erotycznych ubarwiają całą książkę. Mnie się spodobała ta książka.
kolezanka

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1
Post 2015-04-17, 11:45  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Mmm ja mogę powiedzieć ze już dostawałam i bieliznę i bizuterie, ale to troszkę oklepane prezenty, ostatnio dostałam z Kingdom of Universe gwiazdę z nieba:) uważam, że to niesamowity pomysł, tym bardziej, że można ją dowolnie nazwaćSmile
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2015-04-27, 07:58  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Lepiej seksowną sukienkę , mnie się taka podoba i mam plan ukochanej kupic `w Depare

sukienka sznurkowa.jpg
 Opis:  http://depare.pl/sukienki/wizytowe/sznurkowa-sukienka-w-kolorze-czarno-niebieskim.html
 Rozmiar:  125.73 KB
 Odsłon:  6 raz(y)

sukienka sznurkowa.jpg

ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-05-22, 14:37  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Moja dostala ode mnie niedawno te perfumy i tak się ucieszyła, że aż sam się zdziwiłem, że można aż tak się cieszyć z perfum, więc polecam ;;d;d

angel.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  73.43 KB
 Odsłon:  132 raz(y)

angel.jpg

michu

Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 1
Post 2015-05-29, 13:09  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie staję przed decyzją kupna prezentu dla mojej narzeczonej z okazji jej 25. rocznicy urodzin. Chcicałbym żeby to była też dla niej pamiątka. Myślałem o biżuterii, ale takiej handmade. Znalazłem coś takiego.
Kiedyś mówiła, że kwarc jest dla niej magiczny. Podobno na tej stronce ekoala.pink sprzedają faktycznie biżuterię z naturalnych kamieni. Myślicie, że to dobry pomysł?

pinkkolala.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  88.12 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

pinkkolala.jpg

lissa

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 27
Post 2015-06-29, 14:32  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Jakaś biżuteria może być lub bielizna. Możesz tez zaprosić dziewczynę w jakieś ciekawe miejsce, spa, wspólny weekend. Musisz się zastanowić co ona lubi i co by chciała na przykład mieć a samej jej szkoda na to kasy wydać.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-06-29, 15:16  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny z reguły lubia dostawać kosmetyki. Może idź w tym kierunku? puderek.com.pl znajdziesz bardzo dobry jakościowo bb podkład - idealny na lato. Dobrze kryje, nawilża skórę i nie tworzy efektu maski.
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2015-07-01, 08:28  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
to prawda kosmetyki, kwiatki, biżuterię to na pewno lubią kobiety dostawać. A ja ostatnio dostałam książkę Ten słynny kostium N.M. Kelby i jestem nią zachwycona. Moim zdaniem książka, szczególnie ta też jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny.
Marcelina

Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 1
Post 2015-07-03, 00:49  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Mój chłopak wie, że lubię książki i biżuterię, więc z drobnymi wyjątkami od reguły zwykle dostaję naprawdę świetną książkę lub jakąś drobną błyskotkę. Tak niewiele a cieszy! Na ostatnie urodziny dostałam książkę "Angielskie lato", zapewne kupiona w Matrasie, bo tam zwykle robimy książkowe zakupy, zawsze trafi się jakiś rabat, jak się dobrze zapoluje na okazję. A, no i książką jestem zachwycona. Przeczytałam ją w jedno popołudnie i czułam taki niedosyt, gdy dobrnęłam do ostatniej strony, no ale cóż... tak już bywa, że coś się kiedyś kończy. Na szczęście w głowie pozostaje pełno pomysłów Smile
walijczyk

Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 1
Post 2015-07-11, 16:53  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
A może coś bardziej nietypowego i praktycznego? Na prezent polecam np. warsztaty makijażu indywidualnego.
To profesjonalne konsultacje z zakresu makijażu od podstaw. Zajęcia kierowane są do kobiet chcących zmienić i udoskonalić swój codzienny wizerunek oraz nauczyć się czegoś nowego Razz Jest tam też wiele innych kursów np. charakteryzacji, ogólnie świetna rzecz i większość dziewczyn powinna być zadowolona Wink
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-07-18, 15:01  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Ja swojej dziewczynie kupuję kosmetyki tylko jednej firmy. Kiedyś podrzuciła mi link colway international.com i wzdychała jakie fajne, jakie dobre itp. Teraz tylko przed jakimś świętem czy rocznicą zaglądam co jej się kończy i zamawiam, odżywkę do włosów, eliksir pod oczy i takie tam.
katalogobrazy

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 2
Post 2015-07-25, 14:15  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
ja mojej Ani kupiłem nasz wspólny portret naszkicowany grafitem przez malarza-artystę. Bardzo jej się podoba i do dziś wisi na ścianie w salonie Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-07-27, 12:19  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Ja wiem czy to są oryginalne prezenty? Kubek? Kosmetyki?Kwiatki? Przecież to są najbardziej standardowe prezenty jakie możecie kupić. Sam zastanowiłbym się nad bardziej niematerialnym prezentem. Takim , który zostawiłby jej wspomnienia.Tak aby pamiętałą ten dzien do konca życia.
Jest możliwość na przykład aby wykupić lot balonem.

Albo w grupie albo trochę drożej - dla dwojga. Może nie jest to taka tania opcja ale prezent taki na pewno pozostanie w pamięci na dłużej. Jesli zalezy Wam na niej to zastanówcie sie nad tym.

Ewentualnie po prostu bukiet kwiatów http://www.kwiaciarnialublin.pl - ładne ma ta kwiaciarnia w Lublinie.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-07-30, 08:21  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Można niskobudżetowo, a ciekawie i romantycznie, prezentmarzen.com/romantyczny-krakow-wycieczka-po-krakowie-2 Wcale nie jest tak, że efektowny prezent musi od razu kosztować kosmicznie dużo. Coś takiego można jak najbardziej ogarnąć za stosunkowo małe pieniądze!
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-08-02, 19:58  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
Ja w prezentach jestem kiepski.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-08-07, 11:17  //  Prezent dla dziewczyny. Odpowiedz z cytatem
WSzystko zależy od tego co Twoja dziewczyna chce. Mój znajomy niedawno kupił swojej wagę i była bardzo zadowolona bo zaczęła dietę. Więc najlepiej sam podpytaj dziewczynę co by chciała i się do tego dostosuj:)

Img.ashx.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  51.83 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

Img.ashx.jpg

Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Prezent dla dziewczyny. Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!