Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Prawnik czy usługi prawnicze przez tel?

Prawnik czy usługi prawnicze przez tel?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
PiotrekK

Post 2016-03-02, 11:59  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Pytanie do małych firm jak rozwiązujecie wątpliwości prawne jakie się pojawiają? Przeglądam oferty kancelarii i natrafiłem na coś takeigo - prawnik-dostepny-od-reki-radca-prawny-przez-telefon-adwokat-mail opcja wydaje się być całkiem sensowna, gdzie większość rzeczy to jakieś drobnostki, a tego typu usługi można w niewielkim abonamencie wykupić.
Reklamy
Anastazja

Post 2016-03-04, 13:44  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Kancelaria przez telefon? I jeszcze ktoś za to płaci? A jaką masz pewność, że po drugiej stronie słuchawki siedzi prawnik, a nie zwykły Kowalski, któremu za to płacą, a tak naprawdę o prawie nie wie nic? To chyba jakieś żarty. Osobiście polecam PRAWDZIWĄ kancelarię
namdu

Post 2016-05-13, 08:16  //  prawnik Odpowiedz z cytatem
Hahaha, no, czego to ludzie już nie wymyślą. Myślę, że to jakiś błąd. Poza tym jeśli ktoś chce zajmować się prawem w ten sposób to jak w dalszej perspektywie chce w jakikolwiek sposób konkurować z normalnymi kancelariami prawnymi ? Przecież to jest ośmieszanie prawników i ich kancelarii. Ja też osobiście polecam prawdziwą, rzetelną i profesjonalną kancelarię adwokacką.
beata22

Post 2016-07-25, 10:57  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Mi we wszystkich sprawach firmowych pomaga adwokat w Warszawie. Mam swojego sprawdzonego i zawsze do niego uderzam. Warto mieć przy boku kogoś zaufanego tym bardziej że nasze przepisy są często nie jasne.
MiroL

Post 2016-11-23, 20:29  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc ja nie lubię tego typu rozwiązań bo niestety czasem nie da się załatwić przez telefon takich rzeczy i wtedy i tak musisz iść do kancelarii. Według mnie lepiej udać się do zwyczajnej kancelarii i korzystać wtedy kiedy potrzebujemy i w zakresie jaki nam jest potrzebny.
keny

Post 2017-01-04, 17:10  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
e chyba bym nie ryzykował spowiadając się komuś z problemów przez telefon, jak nie masz godnego i zaufanego prawnika to polecam Ci kancelarie kancelaria-szip.pl, są tam ludzie bardzo wyuczeni i profesjonalni. Prawnicy są z wielu specjalizacji, także znajdziesz dla siebie kogoś ktoś zajmie się ewentualnym problemem.
TomaszT

Post 2017-12-20, 10:48  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Osobiście bym też się skupił na kancelarii radcy prawnego Z reguły dają proste, logiczne, wypunktowane porady lub warianty postępowania w danym stanie faktycznym. A w Warszawie i innych miastach jest z czego wybierać.
ravi

Post 2018-03-29, 11:14  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Każdy adwokat ma swoją jedną dziedzinę w której zazwyczaj jest najlepszy, moim zdaniem pod tym kątem trzeba wybierać specjalistę. Ja korzystałem jakiś czas temu z usług mec Michała Słomki, współpraca super udana, wszystko poszło po mojej myśli, także jak szukacie kancelarii z Krakowa, to jak najbardziej mogę polecić.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ciekawe maszyny sprzštajšce plażę

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport