Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Prawnik czy usługi prawnicze przez tel?

Prawnik czy usługi prawnicze przez tel?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2016-03-02, 11:59  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Pytanie do małych firm jak rozwiązujecie wątpliwości prawne jakie się pojawiają? Przeglądam oferty kancelarii i natrafiłem na coś takeigo - prawnik-dostepny-od-reki-radca-prawny-przez-telefon-adwokat-mail opcja wydaje się być całkiem sensowna, gdzie większość rzeczy to jakieś drobnostki, a tego typu usługi można w niewielkim abonamencie wykupić.
Reklamy
Anastazja

Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 1
Post 2016-03-04, 13:44  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Kancelaria przez telefon? I jeszcze ktoś za to płaci? A jaką masz pewność, że po drugiej stronie słuchawki siedzi prawnik, a nie zwykły Kowalski, któremu za to płacą, a tak naprawdę o prawie nie wie nic? To chyba jakieś żarty. Osobiście polecam PRAWDZIWĄ kancelarię
namdu

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 20
Post 2016-05-13, 08:16  //  prawnik Odpowiedz z cytatem
Hahaha, no, czego to ludzie już nie wymyślą. Myślę, że to jakiś błąd. Poza tym jeśli ktoś chce zajmować się prawem w ten sposób to jak w dalszej perspektywie chce w jakikolwiek sposób konkurować z normalnymi kancelariami prawnymi ? Przecież to jest ośmieszanie prawników i ich kancelarii. Ja też osobiście polecam prawdziwą, rzetelną i profesjonalną kancelarię adwokacką.
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2016-07-25, 10:57  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Mi we wszystkich sprawach firmowych pomaga adwokat w Warszawie. Mam swojego sprawdzonego i zawsze do niego uderzam. Warto mieć przy boku kogoś zaufanego tym bardziej że nasze przepisy są często nie jasne.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-11-23, 20:29  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc ja nie lubię tego typu rozwiązań bo niestety czasem nie da się załatwić przez telefon takich rzeczy i wtedy i tak musisz iść do kancelarii. Według mnie lepiej udać się do zwyczajnej kancelarii i korzystać wtedy kiedy potrzebujemy i w zakresie jaki nam jest potrzebny.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2017-01-04, 17:10  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
e chyba bym nie ryzykował spowiadając się komuś z problemów przez telefon, jak nie masz godnego i zaufanego prawnika to polecam Ci kancelarie kancelaria-szip.pl, są tam ludzie bardzo wyuczeni i profesjonalni. Prawnicy są z wielu specjalizacji, także znajdziesz dla siebie kogoś ktoś zajmie się ewentualnym problemem.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-12-20, 10:48  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Osobiście bym też się skupił na kancelarii radcy prawnego Z reguły dają proste, logiczne, wypunktowane porady lub warianty postępowania w danym stanie faktycznym. A w Warszawie i innych miastach jest z czego wybierać.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2018-03-29, 11:14  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Każdy adwokat ma swoją jedną dziedzinę w której zazwyczaj jest najlepszy, moim zdaniem pod tym kątem trzeba wybierać specjalistę. Ja korzystałem jakiś czas temu z usług mec Michała Słomki, współpraca super udana, wszystko poszło po mojej myśli, także jak szukacie kancelarii z Krakowa, to jak najbardziej mogę polecić.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2019-09-07, 20:38  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
My współpracujemy z http://gajda-adwokat.pl/ to kancelaria w Szczecinie. Wszystkie sprawy firmowe realizują, z zakresu prawa gospodarczego, karnego czy cywilnego. Zajmują się analizą i sporządzaniem umów, reprezentowanie klientów w sporach sądowych, w tym obroną w sprawach karnych.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2019-12-01, 14:08  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Żaden telefon nie zastąpi spotkania oko w oko z prawnikiem. Wiem coś o tym bo takie spotkanie odbyłem w krakowskiej kancelarii prosperitas, która pomaga frankowiczom w odfrakawieniu kredytu a nawet jego unieważnieniu. Wszystko zależy jak została sporządzona umowa z bankiem. W moim przypadku "grozi" mi zwrot nadpłaconej kasy a więc nie jest źle. Po spotkaniu poczułem się jakby złapał Pana Boga za nogi.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-12-10, 09:40  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej iść na konsultację do prawnika.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-04-11, 19:39  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
W każdym przypadku warto jest rozejrzeć się za jak najlepszą pomocą prawną. Świetne rekomendacje ma kancelaria oferująca się na stronie: http://www.emiliakruk.com/pl/ . Ma bardzo szeroką ofertę, dlatego będą w stanie Ci pomóc w każdej sytuacji. Polecam.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2020-06-08, 12:19  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach większość kancelarii prawnych świadczy usługi przez telefon. Wolę osobiście skontaktować się z radcą prawnym w cztery oczy, lepiej mi się wtedy rozmawia, ale wiem,ze są sytuacje w których nie jest to możliwe. Jak rownież są osoby, które na takie spotkania mogą nie mieć ochoty.

Jesli szukacie doświadczonego radcy prawnego, który specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, mogę polecić kancelarię Rafała Walterowicza:
https://www.kancelaria-walterowicz.pl/doradztwo-podatkowe/ - na stronie jest kontakt.

Specjalizuje się on rownież w profesjonalnym doradztwie podatkowym.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 134
Post 2021-06-28, 20:15  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Spróbuj na początek skontaktować się z jakąś kance,arią prawniczą. Niektóre sprawy można załatwić przez kontakt telefoniczny. Możesz jeszcze skontaktować się z kancelarią https://gaworkancelaria.pl
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2021-07-21, 23:56  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Kogo polecacie z Gdańska? Szukam kancelarii prawnej do podziału spadku. Zależy mi żeby było szybko i niedrogo.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-07-22, 20:17  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że mec. Mindykowski ma spora skuteczność w takich sprawach. Namiary masz na stronie
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2021-07-28, 12:50  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Michał Mindykowski specjalizuje się w sprawach spadkowych i w rozwodach i mogę śmiało go polecić. Nie owija w bawełnę i zna się na rzeczy, widać, że jest na bieżąco. Wybierajcie mecenasów o wąskich specjalizacjach, dzięki temu można mieć pewność, że jakość obsługi będzie na najwyższym poziomie. No i powodzenia życzę Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-07-28, 20:33  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście sama nie znam nikogo bardziej doświadczonego i tak zaangażowanego w sprawę, nie olewa klienta, dba o jego dobro. Tylko z Mindykowskim można przejść przez rozwód bez zbędnych nerwów
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2021-08-03, 11:38  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
No dzięki za pomoc, jestem wdzięczny i na pewno sprawdzę tego specjalistę o którym piszecie.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-09-28, 01:13  //  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Odpowiedz z cytatem
Jak wspominacie o rozwodach to w takim razie zostawiam namiar na kancelarię z Warszawy , która specjalizuje się w walce o prawa mężczyzn (podczas rozwodu) - https://mezczyznairozwod.pl/ . Pani adwokat ma naprawdę spore doświadczenie i potrafi zadbać o interesy panów
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Prawnik czy usługi prawnicze przez tel? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!