Forum Banzaj.pl » Hydepark » Prąd na budowie domu

Prąd na budowie domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-02-22, 14:21  //  Prąd na budowie domu Odpowiedz z cytatem
Sam obecnie zaczynam budowę domu i zastanawiam się czy lepszy będzie agregat czy moze jednak prąd budowlany. Co możecie polecić u siebie? Co się Wam sprawdziło?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-02-23, 07:19  //  Prąd na budowie domu Odpowiedz z cytatem
Szukaj Hagena w Leroy Merlin, bardzo dobre agregaty prądotwórcze. Ja mam starszy model( słabszy silnik) i daje radę, dużą szlifierkę przy cięciu betonu bez problemu obsługuje. Tylko sprawdzaj poziom oleju, bo są na to wrażliwe i świece.

Nie pamiętam już ile dałem, ale nie był jakiś drogi, zastanawiałem się czy marketowy da radę na budowie, ale okazało się, ze radził sobie ze wszystkim. Sam akurat z gwarancji nie korzystałem, ale czytałem że plusem dużych sklepów jest to, że nie robią problemu z wymianą czy naprawą jak się coś stanie. I że załatwiają to ekspresowo. W przeciwieńśtwie do mniejszych sklepików.

Nie chciałbym mieć osobiście przestojów na budowie jesli chodzi o brak agregatu.

Pozostaje jeszcze kwestia prądu budowlanego ale jest to dość drogie rozwiązanie, jeśli nie planujesz budowy w czasie krótszym niż pól roku, nie polecam.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Prąd na budowie domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!