Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Praca za granicą

Praca za granicą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
tpesz

Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-01, 12:44  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Myślę o tym, czy po maturze nie wyjechać na rok do pracy za granicę. Myślałem o Anglii, bo dobrze znam angielski. Tutaj moje pytanie, czy według was byłoby dobrym pomysłem skorzystać z agencji pracy tymczasowej? Czy raczej organizować sobie wszystko na własną rękę. Trochę się boję, że na miejscu nie uda mi się znaleźć pracy. Na początek pomogą mi znajomi, którzy już tam są, więc nie będę miał problemów z noclegiem.
Reklamy
capone

Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 120
Post 2014-08-02, 22:56  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Jeśli już musisz wyjechać - zamiast skupiać się na agencja, lepiej samemu zacznij słać CViki (nawet będąc w Polsce) do miejsc, w których mógłbyś pracować.
tpesz

Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-04, 13:44  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Chyba zdecyduję się na leasing pracowniczy, szczególnie że znalazłem fajną ofertę do sklepu z meblami, nie wymagają doświadczenia.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-10-01, 11:56  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Agencja pracy to akurat bardzo dobra opcja, nie dość ze wiesz ze prace bedziesz miec to jeszcze wyjazd jest duzo bardziej bezpieczny. ja wyjezdzalem z agencja VPU do holandii i była to dobra opcja szczegolnie jesli jedziesz gdzies po raz pierwszy.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-10-01, 16:46  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak - praca przez agencje to dobra opcja. I można zarobic niezłe pieniądze. Ja chcę wyjechać do Holandii - byłem tam latem i było wszystko ok.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-10-09, 22:30  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Praca za granicą jest mega opłacalna. Moi znajomi często wyjeżdżają za granicę żeby dorobić pracy szukają albo załatwiają ją po znajomości. Każdy robi jak mu wygodniej
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-10-30, 11:44  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Dobrze jest wyjechać ponieważ jeśli poradzisz sobie za granicą to poradzisz sobie w Polsce. Praca która dodatkowo daje dobre pieniądze jeszcze bardziej motywuje i tak np w Holandii z Voorneputten.. jest bardzo w porządku, sporo się nauczyłem warto było wyjechać na pół roku.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:24  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Na pewno to świetny pomysł, dorobisz sobie i trochę poszerzysz horyzonty. Wysyłanie cv z kraju to dobry pomysł, możesz zawsze dostać jakąś lepszą ofertę.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-11-12, 11:40  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
szogun napisał: Agencja pracy to akurat bardzo dobra opcja, nie dość ze wiesz ze prace bedziesz miec to jeszcze wyjazd jest duzo bardziej bezpieczny. ja wyjezdzalem z agencja VPU do holandii i była to dobra opcja szczegolnie jesli jedziesz gdzies po raz pierwszy.

Właśnie myślałem, żeby do Holandii wyjechać do pracy i cały czas się waham czy sobie poradze... a ta agencja coś poza pracą oferuje? np zakwaterowanie? Bo nie znam raczej nikogo w Holandii i nie wiem jakbym nocleg sam ogarnął
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-11-12, 15:30  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
polonez napisał:
szogun napisał: Agencja pracy to akurat bardzo dobra opcja, nie dość ze wiesz ze prace bedziesz miec to jeszcze wyjazd jest duzo bardziej bezpieczny. ja wyjezdzalem z agencja VPU do holandii i była to dobra opcja szczegolnie jesli jedziesz gdzies po raz pierwszy.

Właśnie myślałem, żeby do Holandii wyjechać do pracy i cały czas się waham czy sobie poradze... a ta agencja coś poza pracą oferuje? np zakwaterowanie? Bo nie znam raczej nikogo w Holandii i nie wiem jakbym nocleg sam ogarnął

tak, zakwaterowanie i transport z miejsca zamieszkania do pracy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2015-11-13, 10:39  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że jest to forum Wink dzięki Waszym opiniom luknełem na Voorneputten Wink Niedługo wyjedżam do pracy i trochę się denerwuje ale jest ok, wreszcie mam robote! Poczytałam i sprawdzilem co inni piszą o nich i wydaje sie ok. a poza tym najważniejsze że jak mi się nie spodoba to nie bede tam siedzial wieczność. I kasa jest w porzadku. ;P
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-11-19, 14:26  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei jechałem z Eurokontaktem do Austrii - stanowczo mniej Polakow jest tam (tak ogólnie patrząc, wiadomo że jak z tą firmą jechali Polacy, to tam byli), ui mniejsze stereotyy są tam o nas. Pracowałem jako malarz/szpachlarz i zarobilem naprawde kilka razy wiecej niz w Polsce bym zarobil, nawet na wyższym stanowisku
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-12-01, 21:04  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Ja też chciałbym wyjechać za granice, szukam czegoś konkretnego na gratka praca . Zastanawiam się nad tą ofertą montera w Texasie. Z tego co czytam to jest zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport na miejscu. Ciekawe czy to pracodawca opłaca czy pracownik ale chyba pracodawca bo nic nie napisali.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-09-23, 09:59  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Moja rada jest taka. Jak chcesz pojechać za granice, zapracować i odłożyć pieniądze, to zrób sobie wcześniej kurs, np. na takie wózki widłowe. Pracę szybko znajdziesz a i zarobisz jeszcze więcej. Przykład kumpla z jednego kursu na wózki właśnie (robiliśmy razem w kursy Marko, porządny, dobry kurs, szybki i niedrogi), kontakt nadal utrzymujemy, dobrze nam się zgadało. n wyjechał i pieniądzę taaakie. Ja w Polsce zostałem i mniejsze, bo wiadomo nie ma tego przeliczania walut, ale też nie narzekam, bo ładną wypłatę dostaję.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 11:05  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
polecam zerknąć na oferty pracy w niemczech, jak znasz język to na pewno sobie dasz radę, obczaj link2usedom na przykład, fajne oferty, wszystko legalnie i pieniądz dobry
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-09-11, 12:50  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Myślę, że tutaj to trzeba polegac na sprawdzonych agencjach pośrednictwa pracy, sporo moich znajomych się zawiodło .
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-09-19, 14:42  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Pomocna strona.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2017-10-10, 01:07  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Dla budowlańców zawsze jest dużo pracy za granicą. Wiem, że w ensila szukają murarzy, elektryków i dekarzy, jak byście byli zainteresowani. Jak ma się dobry fach w ręku to z pracą nie powinno być problemów, oczywiście trzeba znać chociaż trochę język angielski, żeby się móc dogadać.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-10-31, 06:09  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
Ja szukałem pracy z Grupą No Problem, sam nic konkretnego nie moglem znaleźć,
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-10-12, 22:25  //  Praca za granicą Odpowiedz z cytatem
A bielsko praca? Co wybrać?
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Praca za granicą Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!