Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Praca w Niemczech kredyt w Polsce

Praca w Niemczech kredyt w Polsce

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-07-31, 07:35  //  Praca w Niemczech kredyt w Polsce Odpowiedz z cytatem
Czy jest możliwość uzyskania kredytu w Polsce podczas gdy pracuje sie w Niemczech?

Chodzi tutaj o wzięcie kredytu na mieszkanie
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-08-01, 06:02  //  Praca w Niemczech kredyt w Polsce Odpowiedz z cytatem
Z tego co mi wiadomo to jest taka opcja. Tylko pamiętaj o tym, że bank będzie wymagał od takiego klienta adekwatnie większego zabezpieczenia. Zwykle jest tak, że wkład własny musi stanowić 30 czy tam 40% inwestycji. Ogolnie to dobrze jest sobie o tych wszystkich pożyczkach poczytać;


Tak aby dobrze sobie te wszystkie pożyczki porównać i wziąć najlepszą opcję pożyczkową.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-01-31, 16:37  //  Praca w Niemczech kredyt w Polsce Odpowiedz z cytatem
Nie ma znaczenia, w jakim miejscu pracujecie, ponieważ w każdym powinniście być traktowani tak samo. Ja myślę, że ważne przede wszystkim dla wielu osób powinno być to, aby czas pracy był wyliczany zgonie ze wszystkimi zasadami. Jak to sprawdzić i jakich norm się trzymać? Wszystkich informacji szukajcie sobie na stronie https://aobiznes.pl/aktualnosci/porady/jak-prawidlowo-rozliczac-czas-pracy-swoich-pracownikow
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-02-13, 21:52  //  Praca w Niemczech kredyt w Polsce Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że jak za granicą pracujesz i masz lepsze zarobki jak w kraju to z zaciągnięciem kredytu nie powinno być problemu. Tak mi się przynajmniej wydaje, że powinno być Smile A też zastanawiam się nad wyjazdem za granicę za pracą, gdzie najlepiej jechać? Praca Filnandia - sprawdź! tu to są dopiero oferty. Na pewno bez porównania więcej bym zarobił niż u nas z takimi samymi kwalifikacjami.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Praca w Niemczech kredyt w Polsce
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!