Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Praca - Smart MBC

Praca - Smart MBC

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2016-02-15, 11:20  //  Praca - Smart MBC Odpowiedz z cytatem
Smart MBC prowadzi rekrutacje w kilku miastach w Polsce, oferty są dostepne tutaj

smartmbc.pl/kandydat/oferty-pracy

jest możliwość rozmowy kwalifikacyjnej w formie Wideorekrutacji, prowadzą też fajne testy psychometryczne, żeby sprawdzić predyspozycje zawodowe na stanowisko.

Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-02-18, 10:18  //  Praca - Smart MBC Odpowiedz z cytatem
Ja szukam pracy dodatkowej, by polepszyć nasz budżet. ostatnio dotarłem do takiej propozycji Jest to praca w domu przy komputerze. Polega na sprzedaży pożyczek przez internet. Za każdą pozycję dostaje się 2% prowizji. Zastanawiam się, bo zaciekawila mnie ta propozycja, przemawia za nią to że mogę wykonywać ją w domu i nie mam wyznaczonych godzin pracy.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-06-21, 04:13  //  Praca - Smart MBC Odpowiedz z cytatem
W takim razie może zainteresować cie praca Gdańsk gdyż na pewno jest lepiej płatna niż w mniejszych miejscowościach. Poszukaj sobie w serwisach ogłoszeniowych typu Jobimi
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-08-31, 14:19  //  Praca - Smart MBC Odpowiedz z cytatem
Wiecie, czym różni się podróż służbowa od oddelegowania pracownika za granicę? Myślę, że jak najbardziej warto takie kwestie poruszać, aby każdy mógł zebrać odpowiednią wiedzę. Myśle, że wiele możecie się dowiedzieć, korzystając ze strony https://prawny.org.pl/2022/06/12/podroz-sluzbowa-a-oddelegowanie-pracownika-za-granice/ .
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Praca - Smart MBC
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!