Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Roger

Post 2013-12-11, 20:31  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Czy jest tu ktoś z Was, kto korzystał może z pożyczki Skarabeusz? Chętnie dowiedziałbym się o niej co nieco, bo znalazłem w sieci ofertę, wygląda ciekawie, a siostra potrzebuje troszkę dodatkowej gotówki przed świętami i prosiła mnie o pomoc w wyborze jakiejś sprawdzonej pożyczki. Możecie powiedzieć coś o tej firmie?
Reklamy
zaspany57

Post 2015-11-05, 09:36  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Nie korzystałem nie wiem jakie mają warunki, ale szczerze to ja korzystam tylko z Profi Credit. Tu miałem pożyczkę na firmę, na bardzo dobrych warunkach. A teraz jest oferta pożyczki na zaświadczenie z możliwością odroczenia spłaty na 3 miesiące. Może to pomoże twojej siostrze.
Edek192

Post 2017-01-20, 17:50  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Chwilówki nie sa takie złe, trzeba jedynie czytać umowę i wybierać uczciwe firmy. Ja ostatnio w Extra Portfel wziąłem 1,5tys zl. na 45 dni. Problemów zero, wszystko tak jak w umowie, żadnych haczyków. Nie ma się co bać, bo naprawdę są uczciwi.
krawczyk

Post 2017-03-06, 08:56  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Nie znam tej firmy. Jest to rozumiem firma prywatna tak? Jesli tak to najlepiej jest dokładnie poczytać sobie wszystkie zasady udzielania przez nią kredytów. Takie firmy często mają wiele kruczków w zakresie kredytu. Tak wiec niekoniecznie moze się to opłacać.
draco

Post 2017-03-21, 08:58  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
No własnie sam mam podobne spostrzeżenia.
fleszyn

Post 2017-07-11, 06:03  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Pożyczki w firmach prywatnych nie zawsze są takie złe. Szczególnie jeśli chcemy pożyczyć kasę na kilka tygodni i mamy na 100% pewność,że ją spłacimy. Jeśli jednak tak nie jest to jednak polecałbym wziąć pożyczkę w banku. Szczególnie,ze przez niskie stopy procentowe mamy najlepszy okres na branie takich kredytów. Oprocentowanie kredytów w bankach jest na poziomie 10% w skali roku. I piszę tutaj o rocznej rzeczywistej stopie oprocentowania.
http://www.kredyty-gotowkowe.net
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Pożyczka gotówkowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
League of Gods w oficjalnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Gry