Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Roger

Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 13
Post 2013-12-11, 20:31  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Czy jest tu ktoś z Was, kto korzystał może z pożyczki Skarabeusz? Chętnie dowiedziałbym się o niej co nieco, bo znalazłem w sieci ofertę, wygląda ciekawie, a siostra potrzebuje troszkę dodatkowej gotówki przed świętami i prosiła mnie o pomoc w wyborze jakiejś sprawdzonej pożyczki. Możecie powiedzieć coś o tej firmie?
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-05, 09:36  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Nie korzystałem nie wiem jakie mają warunki, ale szczerze to ja korzystam tylko z Profi Credit. Tu miałem pożyczkę na firmę, na bardzo dobrych warunkach. A teraz jest oferta pożyczki na zaświadczenie z możliwością odroczenia spłaty na 3 miesiące. Może to pomoże twojej siostrze.
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2017-01-20, 17:50  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Chwilówki nie sa takie złe, trzeba jedynie czytać umowę i wybierać uczciwe firmy. Ja ostatnio w Extra Portfel wziąłem 1,5tys zl. na 45 dni. Problemów zero, wszystko tak jak w umowie, żadnych haczyków. Nie ma się co bać, bo naprawdę są uczciwi.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 528
Post 2017-03-06, 08:56  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Nie znam tej firmy. Jest to rozumiem firma prywatna tak? Jesli tak to najlepiej jest dokładnie poczytać sobie wszystkie zasady udzielania przez nią kredytów. Takie firmy często mają wiele kruczków w zakresie kredytu. Tak wiec niekoniecznie moze się to opłacać.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2017-03-21, 08:58  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
No własnie sam mam podobne spostrzeżenia. Przeglądając poszczególne oferty bardzo łatwo dojść do wniosku, że pożyczki gotówkowe sa obecnie tak łatwo dostępne, jak jeszcze nigdy przedtem.
Kolejna sprawa, to ich koszta. Dla nowych klientów jest po prostu taniej.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 908
Post 2017-07-11, 06:03  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Pożyczki w firmach prywatnych nie zawsze są takie złe. Szczególnie jeśli chcemy pożyczyć kasę na kilka tygodni i mamy na 100% pewność,że ją spłacimy. Jeśli jednak tak nie jest to jednak polecałbym wziąć pożyczkę w banku. Szczególnie,ze przez niskie stopy procentowe mamy najlepszy okres na branie takich kredytów. Oprocentowanie kredytów w bankach jest na poziomie 10% w skali roku. I piszę tutaj o rocznej rzeczywistej stopie oprocentowania.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 528
Post 2017-12-05, 10:11  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Piszecie tutaj,ze firmy prywatne nie są uczciewe.Nie jestem w stanie się z tym stwierdzeniem zgodzić. Wszystkie warunki pożyczki są w regulaminie. Przed wzięciem jakiegokolwiek zobowiązania powinniśmy regulamin dokłądnie przeczytac i dopiero brać pożyczkę. Wiele osób tych regulaminów nie czyta a potem ma pretensje,ze są jakieś dodatkowe opłaty
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 908
Post 2018-04-03, 08:38  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Są uczciwe, ale tak jak piszecie wiele osób nie czyta regulaminu. Wina tutaj jest po obu stronach
osoby olewającej sobie regulamin
firmy, która ten regulamin konstruuje. A często konstruuje to w ten sposób aby nie był czytelny dla potencjalnego klienta.

Na tej stronie jest dobre forum o chwilówkach - Możecie sobie tutaj poczytac jakie są warunki wielu firm udzielających takich pożyczek zanim weźmiecie. I jakie doświadczenia mają z nimi inne osoby.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2018-05-04, 18:56  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Wiele słyszałem o parabankach i nie mogę powiedzieć że dobrego więc nie korzystam z usług tych firm a jak zdarza mi się pożyczać to robię to w banku. W Raiffeisen Polbank widziałem pożyczkę nieoprocentowaną. Biorąc 4 tysiaki trzeba oddać 4120 i jest na to 2 lata. Aż mnie korci żeby się nad nią pochylić.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-07-10, 06:51  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
O ile oczywiscie masz możliwośc wzięcia pożyczki w banku. Wiekszośc osób brałaby pożyczki w bankach o ile:
banki miałyby korzystniejsze procedury przy wzięciu kredytu bo jednak trzeba dostarczyć do nich olbrzymie ilości papierów i dokumentacji
nie patrzyliby na bik oraz krd
oraz cała procedura byłaby szybsza, czasami potrzebujemy kaski na szybko ale w banku trzeba czekać na pieniadze po kilka tygodni. Nie każdy ma na to czas i możliwości.

Jesli miałbym polecić jakąś firmę prywatną to będzie to Moneyman.
Uczciwie
Solidnie
Szybko
No i mają dobre promocje pożyczek
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-09-01, 08:11  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem koniecznie trzeba poznać opinie na temat różnych chwilówek, żeby podjąć najlepszą decyzję, dlatego zachęcam Was do odwiedzenia strony https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/netcredit-opinie/ Wiele opinii o chwilówkach w jednym miejscu.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-08-04, 12:03  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Dobrze jest znać różnice między pożyczkami a kredytami. Takie informacje można znaleźć w artykule na http://chwilowkomania.pl/pozyczka-pozabankowa-czy-kredyt-kiedy-wybrac-kredyt-w-banku-a-kiedy-pozyczke/ . Dobrze wiedzieć, jaki produkt finansowy bardziej się opłaca.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-08-26, 20:09  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Do banku z pewnością będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach. Na https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/zaswiadczenie-o-zatrudnieniu-i-zarobkach znajdziesz informacje co takie zaświadczenie musi zawierać
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2022-07-31, 23:04  //  Pożyczka gotówkowa Odpowiedz z cytatem
Bez dwóch zdań bardzo dużo ludzi pożycza pieniądze i jest to coś normalnego, ale jest to zobowiązanie. Najważniejsze jest, by wszystko spłacić. Jakby nie można było sobie z tym poradzić to konsolidacja chwilówek po terminie Gdańsk jest dobrym wyjściem z opresji.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Pożyczka gotówkowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!