Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Pozycjonowanie sklepu online

Pozycjonowanie sklepu online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-04-20, 06:22  //  Pozycjonowanie sklepu online Odpowiedz z cytatem
Cześć,
mam problem z widocznością, mimo systematycznie dodawanych artykułów na bloga oraz produktów, sklep traci na widoczności.
Nie wiem czy jest to związane z ciągłymi aktualizacjami algorytmu czy po prostu sklep słabo podlinkowany, może ktoś ma jakiś pomysł? Będę wdzięczny za jakieś porady.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2023-04-20, 06:59  //  Pozycjonowanie sklepu online Odpowiedz z cytatem
Generalnie w przypadku zmian trendów wynikających z aktualizacji to nie jest już tak jak kiedyś, że jeden czynnik był dominujący. Nawet jeśli zmiana trendu następuje w przypadku aktualizacji dotyczącej wybranego obszaru. Z reguły robi się ogólny audyt sklepu zarówno pod kątem profilu linkowego, jak i optymalizacji, tworzy listę hipotez i na bazie tego wielowątkowo wprowadza plan naprawczy/zmianę strategii lub w niektórych przypadkach kontynuuje obecną.
Możesz skontaktować się też z nimi https://wzrosty.pl/pozycjonowanie-stron-aleksandrow/ Jest to agencja, która zajmuje się pozycjonowaniem stron www.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Pozycjonowanie sklepu online
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!