Forum Banzaj.pl » Hydepark » Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów

Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-08-23, 19:31  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie. Chodzi o prezent z okazji ich rocznicy. Macie jakieś propozycje? Bardziej oczekiwałbym czegoś co można postawić np na półce. Oni raczej są mało wyjazdowi i wszelkie wycieczki odpadają… Raczej coś do domu takiego… jakąś pamiątkę..
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-08-24, 14:58  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
To kup im zlew Very Happy albo coś w tym stylu…
A poważnie mówiąc to może coś w stylu kryształu 3D? Bardzo modne ponoć ostatnio…
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-08-24, 16:48  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
A co to takiego ten kryształ 3D
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-08-25, 08:23  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie: krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka_slubu_tort_3d
I poprzeglądaj na tej stronce, może akurat coś Ci wpadnie w oko.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-08-25, 08:25  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za pomoc w takim razie. Przeglądam właśnie i całkiem ciekawie to wygląda. Chyba coś wybiorę!
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 13:20  //  Prezent dla teściów Odpowiedz z cytatem
A może wyjazd do SPA? Może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ja swoich rodziców wysłałem z okazji okrągłej rocznicy i byli bardzo z prezentu zadowoleni. Tylko pytanie, czy są raczej domatorami czy da się ich namówić na jakiś wypad? U mnie starszyzna początkowo niechętnie podchodziła do pomysłu, ale dałem im słowo, ze nie będzie tam gównażerii tylko sami ludzie na poziomie. Dlatego też wybrałem Ciechocinek jako popularną destynację ludzi dojrzałych i dodatkowo wysłałem ich do hotelu Abidar gdzie panuje taki rodzinny, a nie zbytecznie wymuskany klimat.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2016-10-28, 20:16  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Jeśli do domu to polecam eko naczynia. Teraz jest moda na eko więc może im się spodoba taki prezent.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-23, 06:43  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że ma to być jakiś drobiazg? W takim przypadku sugeruję troche się wysilić oraz coś dla nich zaprojektować.
W internecie jest bardzo wiele możliwości. Na stronie jest możliwość zaprojektowania kubka z własnym napisem:


Zerknijcie sobie . Teściom prezent powinien się spodobać.
daniel.dorotkiewicz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 13
Post 2016-11-28, 16:32  //  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów Odpowiedz z cytatem
Jak już prezent na rocznicę to kup im lepiej coś co będą mogli użytkować, zamiast beznamiętnie stać na półce. Takie prezenty się nie sprawdzają. Nie wiem czy teściowa lubi gotować ale jeśli tak to może spraw jej multicookera, wydatek nie jest to jakiś straszny, a na pewno ułatwi jej życie. I będzie mogła Cię wspominać za każdym razie gdy będzie go używać Very Happy
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Poszukuję prezentu dla przyszłych teściów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!