Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie

Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Miesko

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 4
Post 2014-03-28, 14:35  //  Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie Odpowiedz z cytatem
Bartosz Kownacki powiedział „Superstacji”, że dwóch roznegliżowanych posłów Twojego Ruchu podrywało w czasie kąpieli w sejmowym basenie posła PiS. Nie było z nimi Biedronia.[/b]

Bartosz Kownacki w wywiadzie dla „Superstacji” powiedział, że jeden z posłów PiS stał się obiektem podrywów ze strony dwóch męskich posłów Twojego Ruchu. Politycy nie zostali wymienieni z imienia. „Wskoczyli do wody roznegliżowani, słownie wyrażali zainteresowanie” – mówił Bartosz Kownacki.

W zajściu nie brał udziału Robert Biedroń, który skomentował nawet całą sprawę. Stwierdził, że „są granice podrywu”. Dodał też, że wśród posłów nie ma wielu atrakcyjnych mężczyzn.

„Ja nie spodziewam się, że jakiś poseł z Twojego Ruchu miałby taki zły gust, żeby podrywać jakiegokolwiek posła, szczególnie z PiS” – powiedział Biedroń.

Bartosz Kownacki nie chciał wyjawić tożsamości posła, który był podrywany przez polityków Twojego Ruchu. „Ujawnienie szczegółów tego incydentu uderzołoby w wizerunek Sejmu” – uznał.
Reklamy
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2014-07-24, 07:48  //  Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie Odpowiedz z cytatem
No proszę, może niedługo kolejne taśmy ujawnią, tym razem nie tylko audio Wink
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-09-04, 16:22  //  Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie Odpowiedz z cytatem
Palikoty już dawno powinny się schować, to sztuczny twór Platformy. Ja się juz nastawiłem pozytywnie na PiS bo sporo młodych tam poszło i wygląda to całkiem dobrze, uświadomiłem sobie, że w sumie zawsze miałem prawicowe poglądy. W rejonie łódzkim z młodych znam znam na przykład Łukasza Rzepeckiego, który jeszcze robi coś sensownego a ma dopiero 23 lata
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Posłowie Twojego Ruchu podrywali posła PiS na basenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!