Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » portal randkowy - z perspektywy kobiety

portal randkowy - z perspektywy kobiety

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ocochodzi

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 1
Post 2012-09-14, 05:37  //  portal randkowy - z perspektywy kobiety Odpowiedz z cytatem
Heja moi potencjalniwybawicielezopalow;////
Wiem, ze moze watek bez sensu dla Was, ale mam nadzieje na wsparcie lub odwrotnie z Waszej strony, chodzi o prawde.... Otoz dowiedzialam sie ze moj facet hmmm narzeczony, o czym sam otwarcie mnie uswiadamil rok temu, zalogowal sie na portalu randkowym i na stronie, ktora wyszukuje potencjalnych partnerow seksualnych w Twojej okolicy.... bedac ze mna prawie 3 lata:( o co w tym chodzi... i za przeproszeniem w pizdziec studiujac psychologie przez chwile nie wiem co o tym wszystkim mam sadzic, myslec, jakie kroki podjac...a cholere kocham prawie jak zycie:<do sedna sprawy, czy Wy Faceci, bedac w powaznych zwiazkach, czym sie kierujecie logujac na tego typu strony? Dzieki Kochani i prosze o powazne odpowiedzi dojrzalych mezczyzn....
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-09-14, 13:33  //  portal randkowy - z perspektywy kobiety Odpowiedz z cytatem
nie rozumiem o co pytasz skoro sprawa jest oczywista, ludzisz sie ze napiszemy ci "nieee twoj facet na pewno tylko dla jaj chcial poogladac fotki amatorek z okolicy" ? nie badz naiwna znasz odpowiedz a szukasz kogos kto ci powie ze jest inaczej niz to wyglada, no wiec na 99,99% nie jest, chlopak chce pobzykac kogos innego niz 3-letnia narzeczona i tyle, zycie naprawde jest mega proste i przewaznie nie ma co sie doszukiwac trzeciego dna na sile, przykro mi
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-19, 12:28  //  portal randkowy - z perspektywy kobiety Odpowiedz z cytatem
W wielu przypadkach jest to prawda,a poza tym o uczciwości Twojego narzeczonego świadczy jego szczerość. Przyznał Ci się,tak aby między Wami nie było potem niedomówień.
madziaa

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 38
Post 2023-01-04, 09:18  //  portal randkowy - z perspektywy kobiety Odpowiedz z cytatem
Ja polecam portal randkowy z ogłoszeniami mężczyzn i kobiet https://www.boonga.pl/rejestracja.html możesz się tam zapisać, dodać swoje ogłoszenie i bez problemu poznać faceta do spotkań, nawet na dziś wieczór, nie mówię że od razu do łóżka? Embarassed
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  portal randkowy - z perspektywy kobiety
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!