Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek

Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2011-05-04, 12:52  //  Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek Odpowiedz z cytatem
W Chorzowie w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku powstało nowe fajne miejsce "Port Chorzów" w klimacie plażowym z palmami z boiskami do siatkówki, hamakami i leżakami, oczywiście jest tropikalny bar oraz atrakcje dla dzieciaków, tak że świetne miejsce na wypad z rodziną czy paczką kolegów Very Happy

port chorzow 1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  54.44 KB
 Odsłon:  48 raz(y)

port chorzow 1.jpg

port chorzow 2.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  52.21 KB
 Odsłon:  31 raz(y)

port chorzow 2.jpg

port chorzow 3.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  45.45 KB
 Odsłon:  29 raz(y)

port chorzow 3.jpg

Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-05-31, 18:13  //  Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek Odpowiedz z cytatem
Wyglada fajnie ... szkoda ze mam ponad 400km do Chorzowa Sad
bladerunner

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 2
Post 2011-06-08, 13:15  //  Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek Odpowiedz z cytatem
A w tym tygodniu codzienniue się coś dzieje - dzisiaj ma grać DJ, jutro koncert zespołu Czysty umysł, ale ja czekam najbardziej na piątkowe Dub Lovin' Criminals, mocny bas i uśmiech na paszczy gotowy jak dla mnie Smile
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Port Chorzów - fajne miejsce na czynny wypoczynek
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!