Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo

Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-11-25, 09:37  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Pierwsze lody przełamał bez wątpienie model Cayenne. Skoro Porsche może produkować SUV (co prawda mocno zalatujące VW) to czemu nie sportową limuzynę? Czy ładne to czy brzydkie - kwestia gustu. Na pewno bardzo szybkie - moc od 300KM do 500KM.

Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2008-11-26, 10:56  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Jakos to Porsche do mnie nie przemawia. Wygląda to średnio. Marka trzepie kasiorę ale trochę chyba rozmienia się na drobne. Cóż pewnie taki biznes.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2008-11-28, 10:19  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Ja tam ciesze się, że limuzyna nie musi miec wyłącznie znaczka Audi, BMW czy Mercedesa. Niedługo dołączy Aston Martin i od razu będzie w tej klasie weselej. Sam Jaguar nie jest w stanie przełamać nudy.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2008-12-09, 13:17  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Porsche idzie konsekwentnie droga Cayenne - auto zupelnie nietypowe jak na Porsche a sprzedaje sie go najwiecej. Pewnie licza ze podobnie bedzie z Panamera.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-04-21, 11:03  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Kolejne video. Coraz bardziej mi sie podoba ta bryczka.

everest

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 17
Post 2009-04-21, 22:28  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Wg mnie styliści trochę się nie postarali. Co prawda przód wygląda świetnie, ale już linia boczna, a zwłaszcza część tylna prezentują się zbyt ociężale. Wygląda to tak, jakby projektanci zbyt dużo czasu poświęcili dopracowywaniu przodu, a później robili tył na ostatnią minutę...
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-04-23, 09:27  //  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem przód tego auta niczym się nie wyróżnia. Po prostu kolejne identyczne Porsche. Dopiero linia boczna i tył wnoszą coś nowego do marki.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Porsche Panamera czyli limuzyna na sportowo
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!