Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Porównywarki OC/AC

Porównywarki OC/AC

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Komus

Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 2
Post 2014-08-29, 10:57  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie czy korzystaliście z tego typu rozwiązań? Trafiłem ostatnio na Rankomat i zastanawiam się czy to wiarygodna porównywarka?
Reklamy
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2014-08-30, 11:55  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Znam, ona porównuje oferty 16 firm. Przelicz sobie jeszcze na kalkulatorze CUK - on porównuje oferty 30 ubezpieczycieli . Zawsze lepiej mieć szersze rozeznanie.
Jag

Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 4
Post 2014-11-05, 01:47  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Wklepałem swoje dane w te kalkulatory i na tym z Cuk - a wyszło mi że gdybym u nich kupił OC to oszczędzam jakieś cztery stówki. To już jest spory pieniądz.
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2014-11-06, 15:40  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Korzystam z porównywarek co roku, czasem pozwalają sporo zaoszczędzić.
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2014-11-28, 21:42  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Jag napisał: Wklepałem swoje dane w te kalkulatory i na tym z Cuk - a wyszło mi że gdybym u nich kupił OC to oszczędzam jakieś cztery stówki. To już jest spory pieniądz.

Takich różnic to się nie spodziewałem , aż muszę sam sprawdzić.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2014-12-05, 07:52  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
A ja co roku chodzę do takiej Pani u mnie w mieście która ubezpiecza mi auto. Podobno wybiera mi najlepszą ofertę z możliwych Smile
Tomi

Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 3
Post 2014-12-07, 22:59  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Jak się ma dobrego agenta ubezpieczeniowego ,to żadne porównywarki nie są w stanie dać dobrych stawek ,bo mają tylko standardowe oferty a taki pośrednik może wynegocjować ciekawą składkę w danym towarzystwie.
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2014-12-27, 16:08  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam taki znajomości niestety...Byłem w Cuk i faktycznie dokładnie taką ofertę jak mi wybrał kalkulator taką mi zaproponowali.Taniej nie znalazłem choć podzwoniłem po kilku różnych, podobno najtańszych agencjach.
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2015-04-30, 15:28  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Niedługo też będę musiał wykupić nowe oc.Widziałem że teraz dają w Cuk do polisy pakiet bezpłatnych porad prawnych.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2015-05-05, 14:25  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Rankomat jest całkiem niezły, ale jak nie masz zniżek to chyba warto zacząć od jakiejś konkretne i sprawdzonej firmy, np AXA. Ja się jeszcze nie przejechałem, szczególnie, że za "lojalkę" dają naprawdę niezłe upusty.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-05-25, 14:22  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem nie są one wiarygodne. Zobacz -lu.pl Na stronach ubezpieczycieli masz normalnie możliwość korzystania z kalkulatora. Wyliczasz, sprawdzasz co wyszło w poszczególnych ofertach i tyle. Porównywarki to słaby pomysł.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-06-24, 10:56  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Posprawdzać można na kilku co szkodzi, chociaż z moich obserwacji to różną szybkość przeliczania i ładowania się stron mają te kalkulatory i porównywarki, czasem można się zniechęcić.Dla mnie najkorzystniejszą polisę ten kalkulator mi zaproponował i ode mnie dodatkowy punkt za szybkość
cuk.pl
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-07-29, 07:20  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
A ja próbowałem skorzystać z takiej porównywarki ofert ubezpieczeń i co? Zamiast przeliczyć mi to wszystko online trzeba było podać numer telefonu żeby zadzwonił agent i przedstawił ofertę. Bez podawania telefonu nie dało się obliczyć. Jak mam najpierw sprzedać swój numer i dostawać dziesiątki niechcianych smsów i telefonów to ja dziękuję bardzo za takie coś...
mfind

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 7
Miasto: Warszawa
Post 2015-07-29, 18:56  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
TomaszT napisał: A ja próbowałem skorzystać z takiej porównywarki ofert ubezpieczeń i co? Zamiast przeliczyć mi to wszystko online trzeba było podać numer telefonu żeby zadzwonił agent i przedstawił ofertę. Bez podawania telefonu nie dało się obliczyć. Jak mam najpierw sprzedać swój numer i dostawać dziesiątki niechcianych smsów i telefonów to ja dziękuję bardzo za takie coś...


To są główne obawy klientów korzystających z porównywarek internetowych swoją drogą bardzo często słuszne. Dlatego nasza porównywarka wyciągnęła z tego wnioski i jesteśmy pierwszą, która nie przekazuje danych ubezpieczycielom bez wyraźnej zgody i chęci klienta. Jeśli nie wyrazisz zgody na przekazanie numeru tel do ubezpieczycieli direct to jedynie nie otrzymasz oferty od directów, a pozostałe oferty zostanie wyświetlone. Twoje dane pozostają w naszej bazie i nie są spamowane, ani sprzedawane innym podmiotom Smile Dla przykładu numer telefonu podawany podczas kalkulacji służy do kontaktu przez konsultanta w celu potwierdzenia ewentualnego zakupu i sprawdzenia czy nie zostały popełnione błędy w formularzu. Dlatego zapraszamy do testowania naszej porównywarki bez obaw o swoją prywatność i zakłócanie spokoju.

Pozdrawiam,
Łukasz
Porównywarka OC/AC mfind.pl
joponek

Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 2
Post 2015-08-17, 14:01  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
W tym roku miałem okazję przetestować wszystkie porównywarki typu OC / AC - pomyślałem, a co raz zaoszczędzę Smile w końcu kto by nie chciał Smile Najbardziej do gustu przypadł mi Rankomat. W Ubea musiałem podawać numer, CUK ma skomplikowany formularz i bardzo starodawny, a mfind, fajnie nowy, ale nie mam zaufania do nowych rzeczy Wink Zresztą w Rankomat i tak znalazłem najtańsze biorąc pod uwagę wszystkie oferty ze wszystkich kalkulatorów.
mfind

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 7
Miasto: Warszawa
Post 2015-08-17, 14:07  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Super, że wziąłeś naszą porównywarkę pod uwagę Smile W porównaniu z konkurencją zdecydowanie jesteśmy najmłodsi, ale nadrabiamy to obsługą klienta i jakością Smile Mamy nadzieję, że za rok przekonamy Cię do siebie jako już troszkę starsi.

Pozdrawiam,
Łukasz Leus
Porównywarka OC/AC mfind.pl
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-08-29, 13:50  //  Porównywarki OC/AC Odpowiedz z cytatem
Co kto lubi Smile dla mnie akurat wypełnienie formularza CUK nie było skomplikowane i żadne bajery na stronie nie są mi akurat potrzebne. Oczekuję żeby mi znalazł tanie OC i tyle.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Porównywarki OC/AC
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!