Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Porady internetowe - kursy

Porady internetowe - kursy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Gowor

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 5
Post 2012-01-17, 22:37  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich, chciałbym się was poradzić czy kursy spotykane w internecie są skuteczne? Ostatnio spotkałem się z bardzo ciekawym na temat seksu oralnego itd. Czy takie się sprawdzają? Czy to pomaga?
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-01-17, 23:30  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
nie mam pojecia czego ucza na takich kursach, ale wydaje mi sie to starta czasu i kasy.

Praktyka czyni mistrza Smile
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2012-01-18, 11:35  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
wiesz, jeśli ktoś taki kurs czy szkolenie tworzy to coś tam na dany temat wie, na pewno nie zaszkodzi, jakieś przydatne informacje zawsze dostaniesz, o oralu nigdy żadnych z tych poradników nie widziałem, a mi też by się przydał, może wreszcie moja laska by polubiła taki rodzaj pieszczot.
Gowor

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 5
Post 2012-01-20, 09:50  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
Rzeczy kręcące, a kobiety mimo wszytko jakoś odstraszają laski.. Kurde, nie spotkał się z kursem albo poradą? Nudzę się już! Rolling Eyes
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-09-29, 18:46  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
Nie wszystkie kursy interentowe się sprawdzają po za tym nie wszystkie da się zrobić przez internet. Bo np taki kurs masażu jak zrobic kurs masażu nie mając z kimś kontaktu? Czasem lepiej zainwestować w tradycyjne kursy
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-29, 16:17  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
W mojej ocenie na pewno są w internecie wartościowe informacje, pytanie czy dany kurs będzie wartościowy. Poszukał bym opinii o konkretnym materiale jak już Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-11-10, 15:16  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
Co do kursów internetowych to ja tutaj https://cgwisdom.pl/ niedawno wykupiłam sobie dwa, są one z grafiki projektowej którą się interesuję i z którą wiążę swoją przyszłość. Są profesjonalne, cena dobra, polecam jak też się tym interesujecie.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-08-25, 19:41  //  Porady internetowe - kursy Odpowiedz z cytatem
Porady internetowe? Ja polecam zajrzeć na stronę https://smartix.pl/ . Tam znajdziecie masę fajnych artykułów na temat tego co w sieci piszczy, jakie zmiany, co można znaleźć ciekawego w sieci, jakie aplikacje warto zainstalować. Znajdziecie nawet poradnik jak założyć e-mail. Ja tam zaglądam regularnie i zawsze dowiem się czegoś nowego.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Porady internetowe - kursy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!