Forum Banzaj.pl » Hydepark » Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie?

Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 914
Post 2018-05-15, 12:08  //  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Porada prawna dotycząca pomocy w przeanalizowaniu pewnej umowy. Nie chcę się naciąć na żadne kruczki, wolę, aby sprawdził to ktoś, kto się na tym zna.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-05-16, 08:44  //  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Szukaj adwokatów, radców prawnych, kancelarii którzy specjalizują się w tego typu poradach. Zwykle na stronach internetowych jest czarno na białym opisana oferta.
Akurat w Warszawie, w mieście w którym jest chyba najwięcej adwokatów, nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej jakości usług. Odsyłam jeszcze do Kancelaria BW. Odsyłam jeszcze tutaj: http://kancelariakbw.pl/
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-06-09, 14:51  //  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Masa spraw, znajomość prawa, przepisów, które stale się zmieniają, to wszystko sprawia, że zarządzanie kancelarią wcale nie należy do najłatwiejszych. W takich przypadku takie kwestie trzeba sobie ułatwiać, więc proponuję zdecydować się na takie rozwiązanie, jak pomoc elektronicznego oprogramowania.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2022-06-15, 09:53  //  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Najlepszy prawnik w Warszawie moim zdaniem to https://www.kancelariasledcza.pl/ działają także w Poznaniu. Doświadczenie tej firmy jest ogromne, dlatego warto skorzystać z ich pomocy.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 348
Post 2023-08-29, 17:13  //  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujesz skompletować dokumenty i złożyć wniosek o WUP, polecam skorzystać z tego gotowego wzoru wniosku o WUP. Ułatwi Ci to cały proces.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Porada prawna - gdzie i za ile w Warszawie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!