Forum Banzaj.pl » Hydepark » Pomysły na wieczór kawalerski

Pomysły na wieczór kawalerski

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2014-12-10, 12:23  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Hej, po nowym roku organizujemy jednemu z naszych ziomków wieczór kawalerski w Gdańsku. Fajnie by było, gdyby skończyło się na czymś innym niż zwykłe chlanie. Jakieś propozycje?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2014-12-10, 13:10  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
No to w sumie jedyny taki wieczor ( przynajmniej teoretycznie) tak wiec warto jest zorgnizowac tak aby byla to gruba impra. Najlepiej skorzystać z pomocy organizatora tak aby wszystko było na tip top. Sam wiesz przecież jak kluby reagują na wieksze grupy podpitych mężczyzn? A tak masz wejściówki już załatwione tak wiec luz i bez stresu. Ostatnio organizowalismy kawalerski dla dobrego kumpla. Pomagała nam pani Kamila. Świetna dziewczyna, wszystko zaplanowała ( tutaj masz kontakt: kawalerskie.pl ).
Imprezowaliśmy właśnie w Gdańsku. Na początku zaprawilismy się trochę w domu, potem z centrum zabrał nas party bus. Można sobie zamówic tancerke, my zdecydowalismy sie na dwie ( lesbian show). Potem zalatwili nam wejsciowki do klubu go go z własną lożą.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-08-18, 12:39  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Wieczór kawalerski w domu to najgorsza opcja. Faktycznie lepiej zarezerwować lożę w klubie. My tak zrobiliśmy na wieczorze kawalerskim kumpla. Oprócz tego były tancerki erotyczne niepokorni.com - mają najlepsze dziewczyny. Gwarantuję, że przyszły pan młody nigdy nie zapomni atrakcji jaką mu zafundowaliście Twisted Evil
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-01-31, 10:39  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
A coś związanego z motoryzacją? Quady, gokarty itd? Ktoś był na czymś takim? Fajnie?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 967
Post 2016-02-01, 10:00  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Generalnie fajny pomysł. Gokarty są okey. Pamiętam, że gdy byłe ostatnio, to pojeździe myślałem, że ręce mi odpadną, tak ciężko kręciło się kierownicą.
A może pojeździć subaru?
Kilka okrążeń, odcinek kilka km. Jak lubicie szybkość - to mogę polecić.
paktonix

Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-02-01, 21:16  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Mój znajomy miał ostatnio wieczór kawalerski i najpierw spędzili go na strzelnicy, a potem oczywiście w klubie. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wieczory kawalerskie to dobrze, żeby były właśnie typowo "męskie" czyli wspomniany tu paintball, quady czy tak jak u mojego znajomego - strzelnica. A potem balety na mieście.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-03-29, 11:30  //  Odpowiedz z cytatem
My również zaplanowaliśmy ten dzień na sportowo. Jakiś czas temu żenił się mój brat i postanowiliśmy mu w ciekawy sposób zorganizować ten dzień. Chcieliśmy aby go na długo pamiętał. Wykupiliśmy mu karnet kilku okrążeń sportowym autem na torze wyścigowym.

Konkretnie
motoprezent.pl/jazda-porsche-turbo

Można taką jazdę zorganizować na torze Ułęż pod Warszawą. Był bardzo zadowolony.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-08-11, 13:46  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
A jakie prezenty z tej okazji kupujecie? Bo mój facet teraz wybiera się na kawalerski i myślę czy nie kupić czegoś u nich mygiftdna.pl/prezent-dla-chlopaka bo sklep dobrze znam i lubię mam kilka rzeczy, które są świetnej jakości jednak nie wiem na co się zdecydować. Może karafka na whisky myślicie, że byłby to fajny pomysł na wieczór kawalerski?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2017-05-27, 09:37  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
A może paintball?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 533
Post 2017-05-30, 06:40  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Paintball to akurat bardzo dobra opcja. Własie taki kawalerski zrobiliśmy naszemu kumplowi ( bardzo mu się podobał). Jest to jednak coś innego niz popijawa w jakimś barze...
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2017-06-17, 13:38  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Niezły pomysł.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-08-09, 10:33  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Pomysł ze strzelnicą to faktycznie dobra opcja. U nas we Wrocku jest świetna strzelnica- progun. Duży wybór broni całkiem dobre ceny i świetni instruktorzy.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-08-27, 17:15  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Można się odstresować.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-26, 15:56  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
ryjek - znam miejsce i też sobie ich bardzo chwalę! Idealnie opisałeś to miejsce. Można się tam dobrze bawić!
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2018-02-01, 15:45  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Tu masz sporo fajnych pomyslow na wieczor kawalerski, pamietam ze czesc z tego wykorzystalem jak organizowalem wieczor kumplowi SPAM
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-09-28, 11:57  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktos ma kase na takie rozrywki to super. Wiele osob jednak nie może sobie pozwolić na takie atrakcje z braku kasy albo najzwyczajniej z braku pieniędzy. Bo organizacja skoku ze spadochronem dla tylu osob tania nie jest. A jeszcze trzeba kupić prezent dla przyszłego pana młodego.
Proponuje po prostu zrobić jakąś domówke w domu albo wyjść do baru.
Striptizu nie polecam, bo jak przyszła panna mloda sie dowie to jeszcze do ślubu nie dojdzie.

Możecie sobie zaplanować na przykład spływ pontonowy: https://www.m-canoe.pl/ Zobacz sobie jakie wyjazdy organizowane są przez tę ekipę.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-08-12, 10:38  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Teraz często robi się aktywne wieczory kawalerskie, takie z atrakcjami na świeżym powietrzu typu paintball, strzelnica itp.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-08-26, 11:59  //  Pomysły na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim wybierzcie coś takiego, co będzie dla Was przyjemnością. Ja pamiętam jak organizowałem raz kawalerski, to paintball, czy asg jest fajnym wyborem.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Pomysły na wieczór kawalerski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!