Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Pomoc w walce z nałogiem

Pomoc w walce z nałogiem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
antoninakow

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 1
Post 2013-12-02, 21:41  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
witam, mój znajomy od lat pali papierosy i sam próbował już nie raz rzucić, chciałabym mu w tym pomóc dlatego pomyślałam o takiej popielniczce. jak myślicie czy zrozumie, że go wspieram w walce z nałogiem? co myślicie o takim podarunku?
Reklamy
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-03, 00:07  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Powiem tak...paliłem fajki sporo lat i do rzucenia przekonały mnie względy finansowe. Przeszedłem na e-papierosy. Na allegro jest tego od groma i to w bardzo atrakcyjnej cenie..np. 20zł za sztukę. Może też spróbować tabletek. Znajomy rzucił po desmoksanie czy jakoś tak. Ale jak to mówią wszystko działa w połączeniu z silną wolą natomiast ja osobiście pale te e-papierosy i nie potrzebuje już zwykłych fajek natomiast trzeba mieć na uwadze ze jest to tylko substytut.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-12-17, 21:59  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Może i substytut, ale i pomaga i zdrowiu i kieszeni. Sam mam zamiar przejść na e-papierosa i czekam na Mikolaja. Bedziemy razem z zona rzucać i coś musimy wymyśleć na co przeznaczymy zaoszczędzone pieniądze. Ona znalazla e-papierosy Lime i chce mi kupić zestaw startowy żebym przetestowal i wybrał sobie smaki liquidów.
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-20, 17:38  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Hmmm...ogolnie e-papierosy nie sa bardzo trwale. Albo gwint sie przekreci, albo bataria juz zuzyje, albo cos innego. Dlatego polecam zakupic jakis tani zamiennik wlasnie. Zwlaszcza ze macie zamiar przetestowac elektroniczne palenie. A za zaoszczedzone pieniadze kup zonie bielizne erotyczna na pikantniejszy wieczor;-)
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2013-12-22, 21:32  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Zepsute gwinty i przeciekające clearomizery to częste przy tym sprzęcie, więc lepiej popytać znajomych co mają i jak oceniają, to łatwej będzie coś wybrać.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-12-28, 22:18  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Będzie chyba dobrze z przejściem na e-papierosa. Palimy trzy dni i na razie ja zapaliłem 3, a żona 2. Kurcze to przyzwyczajenie do palenia rano przy kawce. Ale muszę powiedzieć, że Lime wygląda na solidny, a te liquidy są rewelacyjne w smaku.
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2014-01-04, 19:03  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Które Lime palicie? Ja też lubię zapalić przy kawce. Ale w pracy koleżanka dała mi spróbować smaku kawy latte, bardzo dobry.
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-29, 16:08  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Popielniczka jest super:)
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-02-16, 21:47  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
martinna33 napisał: Które Lime palicie? Ja też lubię zapalić przy kawce. Ale w pracy koleżanka dała mi spróbować smaku kawy latte, bardzo dobry.


Uwielbiam kawę latte, mógłbym pić bez przerwy. Chyba przekonałeś mnie co do tego smaku.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-02-22, 20:56  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
zarąbisty jest ten smak czekoladowy i arbuzowy. Będę próbować wszystkich po kolei ale te na pewno zostaną ze mną na dłużej.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-02-24, 22:26  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
To Ci się trochę zejdzie:-) Mają ich bardzo dużo w ofercie. Jaki jest twój obecnie najlepszy smak? Rozumiem, że czekoladowy i arbuzowy jest w ścisłej czołówce:-)
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-02-25, 22:28  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Trochę się zejdzie, ale ile przyjemności ze smaku:-) Może dodam jeszcze do ulubionych smak swieżo palonej kawy....
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-08-22, 07:16  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Może namów znajomego by zaczął palić e-papierosy. Mój tata palił takiego papierosa i po jakimś czasie całkowicie rzucił palenie. Może twojemu znajomemu tez się uda. Teraz e-papierosa kupiła sobie moja mama i mój brat. Nie wiem czy chca rzucić ale mówili że na pewno zaoszczędzą na tym.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-09-08, 11:20  //  Pomoc w walce z nałogiem Odpowiedz z cytatem
Podarunek ciekawy, paradoksalnie myślę, że może dać więcej niż większość porad. Mogę polecić też książkę allena carra - jak łatwo rzucić palenie.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Pomoc w walce z nałogiem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!