Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Pomoc prawna

Pomoc prawna

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-05-23, 07:09  //  Pomoc prawna Odpowiedz z cytatem
Jakie są możliwości jeżeli chodzi o pomoc prawną w tym darmową pomoc prawną? Chodzi o kolizję drogową i pewne problemy związane z ustaleniem sprawcy i uzyskaniem odszkodowania.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-05-23, 13:52  //  Pomoc prawna Odpowiedz z cytatem
Konsumenci mają pewne możliwości takie jak rzecznik praw konsumenta, takie jak darmowe porady prawne, które funkcjonują np przy wielu uczelniach itd. W końcu jest forum prawne, na którym jeżeli dobrze opiszemy nasz problem - to możemy liczyć na wyczerpującą odpowiedź doświadczonych użytkowników. W końcu darmowe porady które znajdziemy np w licznych fundacjach - odsyłam w tym celu do LexHelper: https://lexhelper.pl/
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-10-22, 17:24  //  Pomoc prawna Odpowiedz z cytatem
Pomoc prawną oraz pomoc w uzyskaniu należnej ci kwoty odszkodowania uzyskasz w Casus - Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych. Cechuje ich wysoka skuteczność, na koncie mają setki wygranych na korzyść klienta spraw.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-08-28, 20:43  //  Pomoc prawna Odpowiedz z cytatem
Warto o tego typu sprawy pytać doświadczonego prawnika, ja mam zaufanie do mec. Cejrowskiego w wielu dziedzinach prawa, nie zawodzi i pomaga
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2023-08-29, 09:28  //  Pomoc prawna Odpowiedz z cytatem
Cześć, jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, zerknij na adwokat trzebnica. Może akurat ich profil specjalności będzie pokrywał się z twoimi potrzebami. Nie śpiesz i na pewno kogoś znajdziesz.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Pomoc prawna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!