Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » pomoc biura rachunkowego

pomoc biura rachunkowego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
KoKosz

Post 2014-12-09, 14:20  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Korzystacie, polecicie coś/kogoś? Korzystałem z help-finanse.pl i byłem zadowolony. Zapewne jest tu dużo inwestorów, biznesmanów, może warto wymienić się jakiś dobrymi kontaktami Wink
Reklamy
BarFal

Post 2014-12-10, 11:44  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Ooo, ja też korzystam z usług Help-finanse i po ponad roku współpracy wiem, że to było dobre posunięcie. Pomogli mi zainwestować prywatne pieniądze i zabezpieczyć finansowo moją firmę. Naprawdę kompetentni ludzie tam pracują.
tomekmoskwicz

Post 2014-12-16, 08:45  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
A ja jeszcze gdy prowadziłem firmę (branża IT) korzystałem z Tax Credit. Jest to ogólnopolska sieć biur rachunkowych. Większość spraw załatwiałem z nimi zdalnie. Tzn fv z kosztami i od klientów wysyłałem do nich przez internet... Po kilku dniach otrzymywałem kwoty które muszę przelać do US - chodzi o dochodowy i VAT. Dla młodych firm to dobra opcja, ponieważ koszta usług są dużo niższe od tradycyjnych biur rachunkowych... Tam u nich na stronie taxcredit.pl jest formularz kontaktowy w którym można zostawić do siebie namiar - to oddzwonią i wytłumaczą co, gdzie i jak...
TomaszT

Post 2015-04-17, 14:09  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Mogę ci polecić biuro55.com.pl z warszawy z drugiego brzegu.
ryjek

Post 2015-04-17, 14:56  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, a czy zna ktoś tę firme finetto.pl ? na forach piszą, że jak sie podpisze z nimi umowe z haslem finetto zyskaj podwójnie to dają za 1zł laptopa i tablet przy podpisywaniu umowy. Mi to jakoś trochę za pięknie brzmi i zastanawiam się czy to moze byc w ogole prawda? Wie ktoś?
szogun

Post 2015-04-21, 12:20  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Ryjek, może i brzmi ale faktycznie tak jest. Wiesz, nie ma się co dziwić, konkurencja na rynku jest spora, więc dobre firmy zabiegają o swojego klienta. Fajna sprawa bo skoro potrzebujesz podpisać umowę to czemu by nie zyskać. Wiem tylko, że faktycznie ważne jest tutaj to hasło, bez niego dostajesz tylko jedną rzecz za 1zł.
Jaranga

Post 2015-05-04, 15:53  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Mnie siostra podesłała namiar do wyszukiwarki mojebiuro24.pl i w ten sposób znalazłem super biuro, które bez problemu zechciało obsługiwać księgowość mojej firmy i nie biorą drogo. Głupio mi się przyznać, ale dopiero startuję i dla mnie cena była ważnym kryterium. Na szczęście udało pogodzić się jakość i niską cenę.
wróżbita

Post 2015-05-08, 08:10  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o programach kadrowo płacowych takich jak ten infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace ? Słyszałam, że jest przejrzysty i prosty. Współpracuje z Płatnikiem i nalicza podatki i zus. Może warto skorzystać z czegoś takiego?
gefar

Post 2015-05-08, 15:58  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Ja do tej pory korzystam z help-finanse
draco

Post 2015-09-21, 14:01  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Wybór odpowiedniej firmy do prowadzenia księgowości jest bardzo ważny. Dzieki temu mozecie liczyc na porady w sprawie podatków.Zoptymalizować koszta.
zaspany57

Post 2015-10-02, 16:08  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
A myśleliście o programach do księgowości? Oglądałam program Faktura Small Business . Wydaje mi sie że to prosty program do wystawiania faktur, tworzenia bazy klientów, jak i materiałów. Chyba warto go mieć w małych firmach.
adamm90

Post 2017-01-25, 11:16  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
zaspany57 napisał: A myśleliście o programach do księgowości?

Jest wiele takich programów, największe możliwości mają te do prowadzenia księgowości online, m.in. na https://wfirma.pl udostępniają takie narzędzia. Dla niewielkiej firmy to bardzo dobra opcja. Co prawda samodzielne prowadzenie księgowości zajmuje trochę czasu, ale pozwala zaoszczędzić sporo na księgowej.
Algo

Post 2018-12-14, 17:36  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Osobiście uważam, że taka pomoc jest zbędna. Zobacz ofertę firmy https://www.reset2.pl/. Zajmują się oni dostarczaniem wszelkiego rodzaju oprogramowania do faktur i księgowości. Sam jestem osobą, która z tego korzysta i mogę śmiało polecić, bardzo wygodne narzędzie Wink
error

Post 2019-11-04, 14:04  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Polecicie kogoś w Łodzi?
riddle

Post 2019-11-04, 15:07  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Polski Instytut Księgowości:
https://pik-ksiegowosc.pl
Duże doświadczenie w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów jak również w prowadzeniu pełnej księgowości. Zlecanie księgowości dla biura rachunkowego jest dzisiaj standardem. Dobre biura rachunkowe maja ubezpieczenie tak wiec za błędy odpowiadasz nie Ty ale biuro rachunkowe.
Poza tym oszczędzasz czas bo nie musisz go przeznaczać na prowadzenie ksiegowości ale na ważniejsze sprawy.

Outsourcing ksiegowy jest również tańszy niż zatrudnienie księgowej w firmie.
krawczyk

Post 2020-08-04, 11:03  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony polecam biuro księgowe Good Tax: https://goodtax.pl/ - na stronie jest kontakt.

Biuro rachunkowe ma doświadczenie w prowadzeniu zarówno księgowości do dzialalności gospodarczej jednoosobowej, jak rownież w prowadzeniu ksiegowości do spółek ( pełna księgowość).

Zajmują sie również pozyskiwaniem funduszy z dotacji unijnych ( niestety ale obecnie znacznie trudniej jest dostać takie dofinansowanie z uwagi na wysróbowane wymagania oraz koniecznośc wprowadzania innowacji, tak wiec wielu przedsiębiorców się w tym gubi).
polonez

Post 2020-08-05, 12:14  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Podczas wielu lat prowadzenia firmy nauczyłem się, że pomoc biura rachunkowego jest nieoceniona. Dlatego polecam biuro rachunkowe Gama z Warszawy. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta
szogun

Post 2020-08-05, 12:19  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Mi bardzo pomogli księgowi z biura rachunkowego Gama w Warszawie. Zawsze ich polecam bo wiem, że naprawdę można liczyć na ich pomoc.
Marlenka33

Post 2020-09-03, 21:48  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
W Katowicach polecam https://ask-finance.pl/prowadzenie-ksiega-przychodow-i-rozchodow/ . Bez względu na to jakiej wielkości działalność prowadzicie, w jakiej branży. Biuro ma swoje oddziały także w innych miastach w kraju, kierują ofertę także na rynek zagraniczny. Mają duże doświadczenie, zespół składa się z samych profesjonalistów, specjalizujących się w różnych usługach księgowych. Księga przychodów i rozchodów mnie sprawiała problem, dlatego zgłosiłam się do tego biura. Ale ich zakres usług jest znacznie szerszy. Można się zapoznać dokładnie na stronie. Znajdziecie tam też dane kontaktowe.
delmen

Post 2020-09-26, 17:18  //  pomoc biura rachunkowego Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się jakiej wielkości są podatki marynarskie, ciekawe czy każde biuro jest w stanie je prawidłowo rozliczyć. Mój bratanek marzy by zostać marynarzem ale nie orientuje się jeszcze zupełnie jak od strony prawnej ta praca wygląda. Już widzę, że bez pomocy kancelarii prawnej może być ciężko prawidłowo się rozliczać bo przepisy nie są jasne.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  pomoc biura rachunkowego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry