Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia?

Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Camus

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 10
Post 2012-10-05, 08:38  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
16.10.2012 prawie w tym samym czasie rozegrają się dwa ciekawe mecze - w Warszawie będzie grała Polska z Anglią, a we Wrocławiu Japonia z razylią.
Czy wybieracie się na ktryś z nich i jeśli tak, to dlaczego wybraliście właśnie ten?

Ja raczej do Warszawy nie dojadę, za duża odległość. Bardzo jestem ciekaw wystąpinia Polaków, ale to wiązałoby się już nie tylko z kosztami ale z czasem.
Mam też nadzieję, że Brazylia i Japonia w takich składach, w jakich mają wystąpić, poażą naprawdę dobrą piłke.

Jak sądzicie?
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-10-05, 08:41  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie odpowiedz jest prosta Polska - Anglia Smile wiem ze ostatnio slabo graja, ale to nasza reprezentacja i trzeba ogladac.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-10-05, 08:46  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
Polska - Anglia to zawsze wielkie emocje chocby z uwagi na historie polskiej pilki. Inna sprawa, ze nie ma biletow na ten mecz w ogolnej sprzedazy. Wszystko dla klubu kibica, pzpn i sponsorow.
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2012-10-08, 12:59  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
Słyszeliscie ze z Anglia nie bedzie gral Kuba i Saganowski Sad kiepsko
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-10-11, 14:27  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
To ze Kuba nie zagra to duze osłabienie, ale Saganowski .... z calym szacunkiem dla niego, ale według mnie juz sie nie nadaje na reprezentacje.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-13, 19:51  //  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia? Odpowiedz z cytatem
Bra - Jap to tylko towarzyski. Prawdziwe emocje będą w Wawie:)
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Polska-Anglia, czy Japonia-Brazylia?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!