Forum Banzaj.pl » Hydepark » Podryw kontrolowany!

Podryw kontrolowany!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kylma

Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 2
Post 2010-09-24, 10:49  //  Podryw kontrolowany! Odpowiedz z cytatem
Hej chłopaki, mam taki malutki problem i tylko Wy możecie mi pomóc znaleść rozwiązanie, bo kto lepiej jak nie Wy znałby odpowiedź na moje pytanie.. Zacznę od małego opisu..

Mam 27 lat i jakoś tak wyszło, że jestem sama do tego wszystkiego nie mam za bardzo możliwości żeby kogoś poznać (taka praca:/).. Imprezy nie są miejscem gdzie szukałabym "drugiej połówki", po za tym nie wychodzę często..

Za to często mam tak, że spodoba mi się ktoś na ulicy/ w sklepie/ itp i mam taką ochotę podejść i zagadać, "poderwać" hehe.. Tylko cholera nie wiem jak!!??!! Nie jestem jakaś nieśmiała ale zupełnie nie wiem co powiedzieć żeby wyszło fajnie, spontanicznie, miło, nie nachalnie i żeby chłopak odrazu nie zwiał albo mnie nie wyśmiał... Przecież jest opcja, że ma dziewczynę albo po prostu nie chce nawiązywać znajomości.

Jak zacząć żeby Was zaintersować? Jak zareagowalibyście gdyby jakaś dziewczyna podeszła do Was na ulicy? Czy to ma sens?

Dodam, że jestem atrakcyja, tzn mam powodzenie więc nie odstraszę gościa odrazu wyglądem.

Czekam na Wasze szczere odpowiedzi:)

Dzięki,

Maja
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-24, 23:39  //  Podryw kontrolowany! Odpowiedz z cytatem
wal smialo i nie krepuj sie faceci dzis to lubia i to juz nic dziwnego ze laska podrywa faceta Smile

ale jak jestes naprawde atrakcyjna to wstaw tu zdjecie Smile bo generalnie to oni powinni sie juz dobre 10 lat rzucac na ciebie sami Smile
kylma

Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 2
Post 2010-09-27, 21:20  //  Podryw kontrolowany! Odpowiedz z cytatem
Rzucac to sie rzucaja ale malo ktory mi odpowiada Razz
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Podryw kontrolowany!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!