Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Początek na giełdzie - firma tradingowa

Początek na giełdzie - firma tradingowa

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2013-01-22, 13:41  //  Początek na giełdzie - firma tradingowa Odpowiedz z cytatem
Chcę zacząć inwestowanie na giełdzie. Wielkiego doświadczenia nie mam.
Znalazłem w sieci oferty, w których proponuje się np. 100 tysięcy dolarów do inwestowania bez odpowiedzialności, darmowe szkolenie i... bez doświadczenia. W tym jest jakiś haczyk? Bo brzmi zbyt pięknie...
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2013-01-24, 10:00  //  Początek na giełdzie - firma tradingowa Odpowiedz z cytatem
Można konkretnie? O jakiej ofercie piszesz? Generalnie za darmo to możesz co najwyżej w... dostać.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2013-01-24, 13:42  //  Początek na giełdzie - firma tradingowa Odpowiedz z cytatem
Chodzi o WYCIETE - SPAM. Wejdź sobie na ich stronę - wszystko jest właśnie tak jak piszę. 100 tysięcy dolarów na okresie próbnym, dostęp do systemu, darmowe szkolenie - o co w tym chodzi?
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2013-01-24, 13:55  //  Początek na giełdzie - firma tradingowa Odpowiedz z cytatem
Chodzi o to zebys juz skonczyl spamowac. Zamykam ten topic.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Początek na giełdzie - firma tradingowa
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!