Forum Banzaj.pl » Hydepark » Pocenie się nadmierne

Pocenie się nadmierne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-10-08, 11:49  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Cześć, mam problem z potliwością, teraz to już problem wagi życiowej, bo zacząłem randkować z piękna kobieta i nie chce tego zaprzepaścić, odstraszyć jej czy obrzydzić, polecicie jakiś żel przeciw poceniu, nie chce kulek i dezodorantów.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2018-09-12, 07:13  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Sam mam ten problem.Zastanawiałem sie nawet nad botoksem.czy ktoś miał taki zabieg?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2018-09-12, 09:31  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Często wykonują go osoby, które maja problem z poceniem się rąk czy stóp.Albo na twarzy. Zabieg wykonuje się w gabinecie medycyny estetycznej – lekarz wstrzykuje toksynę w pachy, hamując w ten sposób funkcjonowanie w tym obszarze gruczołów potowych.



Przyczyna pocenia może być jednak poważniejsza. Może być skutkiem chorób takich jak
cukrzyca
nadczynnosć tarczycy
nowotwory
otyłość
zawał
Warto jest się przebadać
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-01-18, 17:43  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Na nadmierne pocenie się nie ma nic lepszego niż perspiblock - https://www.aptekagemini.pl/perspiblock-60-tabletek.html. Całkowicie polecam, stosowałem na polecenie mojego lekarza i dało bardzo dobre efekty, faktycznie zmniejszyło w dużym stopniu pocenie się Wink
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-03-31, 13:11  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Według mnie wystarczy zmiana diety, ale jeżeli się to nie zmieni to powinieneś zasięgnąć opinii lekarza.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-04-11, 08:29  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Warto się przebadać czy to nie są objawy jakiejś choroby.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2019-07-28, 20:21  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Zacznij od specjalisty medycyny estetycznej - jeśli się uda to pomogą zwalczyć nad potliwość najnowszymi metodami. Namiar masz na magicznaklinika.pl. Oczywiście po wywiadzie jaki prowadza na konsultacji lekarz powie, czy da się zrobić coś odrazu, czy lepiej po badaniach specjalistycznych
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2019-08-16, 12:47  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie sie na botoks nie jest takie głupie.... Leczenie nadpotliwości botoksem polega na hamowaniu uwalniania wielu neuroprzekaźników, w tym acetylocholiny (zarówno w połączeniach nerwowo-mięśniowych, jak i w zazwojowych włóknach współczulnych, które unerwiają ekrynowe gruczoły potowe).

Sam zdecydowałem sie na taki zabieg

I nie żałuje bo efekty bardzo dobre. Sam zabieg wystarcza do roku.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-08-30, 14:57  //  Pocenie się nadmierne Odpowiedz z cytatem
Mi się ten dezodorant sprawdził Enilome_Healthy_Beauty_dezodorant_ze_srebrem_roll-on_50_ml dobrze chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem i nie ma zawartości aluminium
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Pocenie się nadmierne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!