Forum Banzaj.pl » Hydepark » Płytki do przedpokoju :)

Płytki do przedpokoju :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zbyszek62

Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2
Post 2015-09-16, 11:02  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Witam , w najbliższym czasie zamierzam remontować przedpokój. Mieszkam w bloku więc nie ma on dużego metrażu. Szukam jakiś ciekawych i ładnych płytek, ostatnio natrafiłem się na paradyz.com/kolekcje/kuchnia. Czy ktoś z Was zamawiał coś z tej firmy? Smile Smile Pozdrawiam.
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2015-11-17, 18:59  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
A muszą to być płytki? Ja bym postawiła na bardzo trwałe deski podłogowe z egzotycznego merbau. Przejrzyj kolekcje na maharajahparquet - ciekawe, efektowne propozycje do każdego wnętrza. Poczytaj tez o właściwościach tego drewna - ja byłam pod wrażeniem. Koszt pewnie będzie większy, niż płytek ale szybko Ci się taka podłoga nie znudzi.
ruelious

Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 11
Post 2015-11-25, 17:27  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Kup sobie płytki paradyż Zonda albo Vinegros ale tej trzeciej opcji raczej w Polsce nie znajdziesz, możesz sprawdzić na wszelki wypadek. Ja tam mam takie coś w korytarzu i dobrze się sprawdza.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-07, 14:16  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Ja równiez jakiś czas temu remontowałem mieszkanie. Zamawiałem własnie na stronie firmy Paradyż . Jest taniej niż w sklepach stacjonarnych bo zamawia sie prosto od producenta tak więc omija się marżę ( jest to zwykle 20 czy nawet 30% drożej co przy większej powierzchni ma duże znaczenie).
Jestem zadowolony z płytek. Są bardzo dobrze wykonane. Panowie, którzy mi równięż kładli korytarz chwalili bo mówili,ze są bardzo proste.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 15:20  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Mnie podobają się takie płytki:

plytki.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  88.45 KB
 Odsłon:  1 raz(y)

plytki.jpg

krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-05-22, 09:45  //  Odpowiedz z cytatem
Całkiem ciekawie sie to prezentuje
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-05-23, 12:33  //  mmm Odpowiedz z cytatem
My jakiś czas temu robiliśmy remont mieszkania. Zainwestowaliśmy w duże płytki o jasnym kolorze. Nie tylko w przedpokoju ale takie same płytki położyliśmy bez progów w dwóch łązienkach oraz w kuchni. Tak wiec jest jedna podłoga we wszystkich pomieszczeniach. Bardzo dobrze się to prezentuje.
Są to beżowe płytki z Paradyżu imitujące naturalne drewno Wygląd przytulny a łatwiejsze do czyszczenia
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-05-24, 11:03  //  Odpowiedz z cytatem
My zdecydowalismy się na proste gresowe płytki. Są większe ( 60 na 60 cm). Takie moim zdaniem znacznie lepiej prezentują sie niż tradycyjne mniejsze płytki. Sam kładłem bo znam się trochę na sprawach remontowych ( kiedyś robiłem trochę w remontówce...)..

Wybraliśmy płytki od Tubądzina. Sa porządnie wykonane, łatwo się je tnie.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2017-02-28, 18:16  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
świetna sprawa to także wykładzina pcv się sprawdza praktycznie w każdym pokoju. Dlatego ja bym bardziej proponował właśnie wykładzinę jako podłoga
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-09-25, 10:04  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Jeśli lubicie oryginalne rozwiązania to polecam zastanowić się nad... położeniem kamienia na podłoge. Jest to dość droga opcja jednak sami przyznacie,ze wygląda bardzo dobrze:

Plusem jest również to,że jest to aktualnie najbardizej wytrzymały surowiec na podłogę. Kamień można zamówić u porządnego kamieniarza.

kamien-na-podlodze_1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  79.19 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

kamien-na-podlodze_1.jpg

tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-10-04, 06:32  //  m Odpowiedz z cytatem
"Przyznam,że sam nie zamawiałem płytek do przedpokoju Wink Zrobila to moja żona. Ona zajęła się projektowaniem całego mieszkana ( co było dla mnie zresztą najwygodniejsze ponieważ nie musiałem o tym myślęć)

Postawilismy w tym wzgledzie na bardziej ekonomiczne rozwiazanie. Mamy taki prosty gres:


Zdecydowaliśmy się również na położenie na ścianę kamienia


Wszystkie materiały zakupiliśmy w OBI: https://www.obi.pl/ - cenowo najbardizej opłacało się ze wszystkich znanych mi marketów. "

gres.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  17.93 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

gres.jpg

wiki j pop.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  124.1 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

wiki j pop.jpg

ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-10-06, 10:56  //  Płytki do przedpokoju :) Odpowiedz z cytatem
Rzuć okiem tu http://home100.pl/plytki-do-przedpokoju . Jeśli chodzi o płytki do przedpokoju to jest w czym wybierać. Gdybym miała coś doradzić to popatrz na płytki drewnopodobne. One prezentują się świetnie, a w przedpokoju są bardzo funkcjonalne.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Płytki do przedpokoju :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!