Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos?

Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-05-06, 00:03  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Bede zmieniał kuchenkę i poważnie zastanawiam się nad płytą indykcyjną. Ciekaw jestem Waszych opinii. Możecie coś doradzić? Byłem w markecie i widziałem spory wybór i jeszcze większą rozpiętość cenową. A może zostać przy tradycyjnych rozwiązaniach?
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-05-06, 14:47  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
No na pewno jest to spora oszczednosci energii bo potrawy duzo szybciej sie zagrzewaja. Co do marki To generalnie kwestia gustu Smile Z tego co wiem, praktycznie wszystkie plyty indukcyjne sa robione w jednej fabryce. Roznica w cenach wynika z tego jaka marka i jakie dodatki (np. poziomy mocy) - warto zainwestowac w taki ktory ma ich sporo. Na pewno bardzo fajne jest to, ze plyta jest zimna caly czas a nie tak jak w zwyklych elektrycznych dlugo stygnie. Przy dzieciach bardzo praktyczna rzecz.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-07, 13:38  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Taka ogólna rada przy kupowaniu płyt. Radze Ci kup płytę która nie ma ramki metalowej wokół szkła i jest zupełnie gładka aż do krawędzi. Z czasem zbiera się dam wszelki bród z gotowania i ciężko jest to naprawdę dobrze domyć.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-05-07, 22:28  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
A propos płyt indykcyjnych. Ta jest niesamowita. Ma wgłebienie na woka który jest w zestawie z nią. Cena również niezla ok. 14 tysiecy zł. No ale Küppersbusch nigdy nie był tani Smile
kaya

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 13
Post 2011-04-13, 07:22  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Ja mam od września, ale nic nie mogę powiedzieć jeśli chodzi o pobór prądu. Może za jakiś czas jak przyjdą nowe rachunki za prąd.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-05-11, 19:55  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
i jak z tymi rachunkami ??
Dromader

Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 17
Post 2013-08-11, 12:01  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Pomyślałem, ze odświeże temat. Mam płytę indukcyjną, co prawda moja kobieta nie jest mistrzynią gotowania i nie spędza w kuchni zbyt wiele czasu, ale zawsze coś tam na obiad wyczaruje. Rachunki mamy całkiem niskie, więc bym się indukcji nie bał. Udało mi się w ogóle kupić taką, że nie trzeba dodatkowej fazy, tylko idzie na zwykłej instalacji w bloku.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2013-08-16, 05:07  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Moja też by taką chciała, ale jakoś nie jestem przekonany. A do takiej kuchenki nie wszystkie garnki się nadają nie? To zaś gary trzeba będzie kupować ://
Kizarny

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 1
Post 2013-08-29, 11:04  //  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos? Odpowiedz z cytatem
Wiadomo że nie wszystkie garnki pasują, ale nie demonizowałbym tej kwestii. Za to wygoda z wykorzystania indukcji jest ogromna.
________________
Flagi państwowe i firmowe - oferta producenta flag
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Płyta indukcyjna do kuchni - ma ktos?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!