Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Płatny sex

Płatny sex

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
marcink84

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 1
Post 2014-07-01, 12:34  //  Płatny sex Odpowiedz z cytatem
zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty płatnego sexu, chcę zobaczyć jakie to uczucie :D Czy może ktoś korzystał? jakieś rady? I najważniejsze gdzie szukać takich ofert, tak żeby się nie naciąć?

Czekam na jakieś porady
M
Reklamy
ap1984

Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 5
Miasto: UK
Post 2014-09-02, 23:28  //  Płatny sex Odpowiedz z cytatem
Zadne uczucie.
Przychodzisz i placisz za godzine lub 30 min. Potem kobieta robi ci loda i uprawiacie seks. Po wszystkim wstajesz, ubierasz sie, mowisz czesc i po sprawie.

W wielu miejscach jest tak ze kobiety maja swoja sekretarke. To znaczy ze na zdjeciu jest inna kobieta, a jak przyjdziesz to drzwi otworzy Ci ktos inny.

Mimo ze nie jestem bywalcem takich miejsc to mozesz mi wierzyc ze tak wlasnie jest.

Z czystej ciekawosci mozesz zaplacic sobie za seks ale na dluzsza meta to proponuje ci zaiteresowac sie tematyka uwodzenia abys nie musial placic za tego typu przyjemnosci.
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2014-09-07, 17:33  //  Płatny sex Odpowiedz z cytatem
ap dobrze mówi, ja płaciłem co prawda tylko za tanńce, jakoś mnie odpycha myśl o wszysktich fiu tach jakie te laski musiąły mieć w gardłach i innych otwprach.
andriej

Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 1
Post 2014-10-05, 18:27  //  Płatny sex Odpowiedz z cytatem
Ogólnie należy uważać z jakich ofert korzysta się przy wyborze takiego rodzaju usług.

Nie należy korzystać z portali, gdzie trzeba wysyłać sms by otrzymać kontakt do dziewczyn - jest to totalna ściema i naciągactwo.

Nie wiem z jakiego jesteś miasta, w każdym mieście dominuje inny portal. Ja jestem z Warszawy i wchodzę na hotmax.pl - tam należy patrzeć, czy ogłoszenia są już długo i mają pozytywne opinie. Najlepiej po wyborze numeru sprawdzić opinię na forum garsoniera. Trzeba uważać, bo można nadziać się na niezłego bazyla, który wrzuca czyjeś zdjęcia...

Innymi portalami są *****.pl i odloty.pl - dominują w innych miastach.
uknob

Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 7
Post 2014-10-13, 12:11  //  Płatny sex Odpowiedz z cytatem
kto co woli, jeden sobie nie wyobraża z taka laską cokolwiek robic a drugi jak można z tego nie korzystać bo to świetna wygoda i bez zobowiązań, osobiscie moge Ci polecić moderowany portal datezone.com prawdziwe weryfikowane konta, oglądasz ogłoszenia erotyczne towarzyskie i mozesz nawet oceniac rozmawiać czytać preferencje i umawiasz sie na sex randkę z dziewczynami z Twojego miasta, jak dla mnie spoko, bo wiesz jak idziesz do burdelu zawsze może Cię ktoś zobaczyć a tak to jest zupełnie anomimowo i nie raz zdarzyło mi się za darmo Very Happy ale to musi być dobra bajera i musisz byc dobry w łóżku hehe
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Płatny sex
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!