Forum Banzaj.pl » Hydepark » Platforma transakcyjna dla firm

Platforma transakcyjna dla firm

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prevc

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 14
Post 2017-01-27, 01:51  //  Platforma transakcyjna dla firm Odpowiedz z cytatem
Witam, od jakiegoś czasu prowadze wraz ze znajomym spółkę w formie spółki jawnej. Chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie dotyczącej rachunków dla spółki: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w mbanku i dobre konto w millenium. Zależy mi na tym, żeby konto było w miarę możliwości bezpłatne lub ew. prowadzone za niewielką, symboliczną opłatą. Które z tych kont polecacie? Czy bank Millenium też zajmie się za mnie wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem konta (bo mbank z tego co się dowiedziałam tak robi)? Zależy mi na darmowych wypłatach z bankomatów, miesięczne wpływy to ok. 1300, sporadycznie płacę kartą więc fajnie by było gdyby opłata za nią nie była pobierana przy niezbyt wygórowanych kwotach płatności. Ciekawy jestem też czy te konta mają jakieś ukryte płatności? Na co zwrócić uwagę przy ew. zakładaniu konta w którymś z tych banków?  widziałem ofertę mbanku konta osobistego a jednocześnie oszczędnościowego z oprocentowaniem 4%. czy każdy może takie konto otworzyć, czy trzeba mieć określoną ilośc pieniędzy na koncie przy jego uruchamianiu? Może ktoś wyrazić swoją opinię?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2017-02-08, 21:32  //  Platforma transakcyjna dla firm Odpowiedz z cytatem
4% to obecnie bardzo dobra propozycja.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Platforma transakcyjna dla firm
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!