Forum Banzaj.pl » Hydepark » Pilna pomoc potrzebna

Pilna pomoc potrzebna

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
niekumata

Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 2
Post 2013-10-29, 01:10  //  Pilna pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem
...ponieważ nie kumam.

Wynajmujemy razem i wiem, że od jakiegoś czasu coś wisi w powietrzu. Nie widujemy się często, bo nie wychodzę ze swojej "nory", chyba że muszę coś ugotować. No i dziś zapukał do mnie i przyniósł mi kawałek tortu bo ma niedługo urodziny (nie będzie go tu wtedy). Przyjemny gest i ucieszyłam się, powiedział też że jest to wypiek jego mamy. Super.

Kiedy dotarłam do kuchni, żeby umyć talerzyk stało tam też opakowanie po cieście, czyli kupione.

No i trochę żenująca sytuacja, głupio się poczułam. Sprzedał mi ściemę, a ja cieszyłam się jak do sera. Teraz zastanawiam się, kiedy mnie jeszcze ściemnił no i pewnie będę kwestionować wszytko co powie. Nosz kurdę.

A mogło być tak pięknie! Wink

Panowie, czy jest jakieś racjonalne uzasadnienie zachowania kolegi, którego mózg kobiety nie jest w stanie ogarnąć?

Dziękuję za wszelki input,
Wdzięczna niekumata
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2013-10-29, 10:55  //  Pilna pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem
Wiesz moze nie chcial wychodzic przed szereg na razie i wolal nie wspominac ze kupil ciasto tylko dostal od mamy i sie dzieli. Bo sytuacja dla Ciebie jest przeciez lepsza - z premedytacja kupil ciasto z mysla o Tobie Smile Gdyby dostal od Mamy to by mozna na przyklad uznac, ze nie mial co z nim zrobic i sie podzielil Smile

A co do malego wybiegu do ktorego sie uciekl to ja bym go rozgrzeszyl. Gdyby Ci powiedzial, ze ciasto sam upiekl to mozna byloby wyciagac takie gorzkie wnioski jak twoje Smile

Jest dobrze Smile
niekumata

Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 2
Post 2013-10-29, 17:55  //  Pilna pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem
Dziękuję Rafale za przedsawienie mi męskiego punktu widzenia. Teraz rozumiem trochę więcej. Twoja teoria bardzo mi się spodobała i będę się jej trzymać! Smile Przyznaję również, że w tym szaleństwie jest metoda. Armagedonu nie będzie.

A podobno to kobiety są skomplikowane...

Pozdrawiam serdecznie,
niekumata
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-11-10, 10:44  //  Pilna pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem
Oczywiście to jest optymistyczna wersja. W pesymistycznej, może znalazł sobie inną?
pakier

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 1
Post 2013-11-27, 18:37  //  Pilna pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem
Panowie pomocy! Piękna dama potrzebuje pomocy w wygraniu konkursu na najpiękniejszy uśmiech. Jeśli ktoś chciałby pomóc to prośba o lajki. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=680516688655354&set=a.677975865576103.1073741833.636669933040030&type=1
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Pilna pomoc potrzebna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!