Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Pierwszy raz

Pierwszy raz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-07-07, 18:44  //  Pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Mam 22 lata i jestem... a właściwie byłem... W sumie to już nie wiem w tym momencie.
W każdym razie do tej pory nie uprawiałem seksu. Jestem raczej nieśmiały i nie potrafię w ogóle zagadać do dziewczyn. Postanowiłem to zmienić. Znalazłem w internecie ogłoszenia towarzyskie. Długo biłem się z myślami, ale w końcu wziąłem telefon i zadzwoniłem. "Wybrałem" jeśli można to tak nazwać panią koło lat 40 (nie miałem dużego wyboru w okolicy). Może będziecie się w tym momencie śmiać, ale uznałem że skoro tego jeszcze nie robiłem to wolę kogoś doświadczonego i wyrozumiałego, niż jakąś 18-stkę która będzie się śmiać...
Przybyłem o wyznaczonej godzinie w wyznaczone miejsce, zapukałem, drzwi się otwarły i wszedłem (w pierwszej chwili pomyślałem "ku#wa, a jak to jest jakiś facet i mnie okradnie?", ponieważ osoba, która mi otworzyła była za drzwiami). Pani była wątpliwej urody, na zdjęciach oczywiście twarz była zamazana, ale mimo wszystko "troszeczkę" w realu się wszystko różniło. Ale skoro już jestem uznałem, że nie będę wybrzydzał. Zaprowadziła mnie do pokoju, zapłaciłem za godzinkę, miałem się rozebrać, a ona za chwilę wróciła. Nie będę wdrażał szczegółów, usłyszałe, że mam grubego członka, co uznałem za komplement, ale padło też pytanie gdzie go złamałem (w tym momencie przypomniałem sobie, że jeszcze w czasach gimnazjum zostałem na kilka dni sam w domu, oczywiście domyślacie się co mogłem robić, aż poczułem ból i przez kilka dni nie mogłem "go" dotknąć). Po "miłości francuskiej" (pani po chwili stwierdziła, że musimy przejść dalej, bo nie ma na to już siły) przeszliśmy do seksu (oczywiście wszystko w zabezpieczeniu)...
Nie będę dalej pisał, bo się rozpisałem, a nie o to mi cały czas chodzi.
Po pierwsze: gdzie mogę się udać z krzywym członkiem, żeby zobaczył to specjalista i coś zaradził.
Kolejną rzeczą jest to, że o ile "lodzik" był nawet trochę przyjemny to podczas stosunku nie odczuwałem kompletnie żadnej przyjemności, więc coś jest tutaj nie tak jak powinno. Po za tym nie mogłem dojść, w związku z czym po jakimś czasie penis mi sflaczał i tak skończyła się moja przygoda. Wyszedłem po pół godzinie, jak się domyślacie zwrotu za niewykorzystany czas nie dostałem.

W każdym razie co możecie mi poradzić w kwestii krzywego członka i tego, że nie odczuwałem satysfakcji, bo to jest tutaj największym problemem.
Reklamy
Desperat

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 21
Post 2015-07-08, 21:02  //  Pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Ze skrzywionym członkiem należy udać się do urologa. On go obejrzy i skieruje na badanie USG. Z wynikami nalezy udać się ponownie do niego. Zapewne potrzebny bedzie zabieg operacyjny. Tutaj to już może byc tak, że urolog być może, że da Ci skierowanie do szpitala bądz będzie potrzeba wizyty u chirurga urologa. Musisz porozmawiac w tym temacie najpierw z urologiem. Być może, że takie skierowanie może wydac lekarz rodzinny.
W Białymstoku lub Bydgoszczy była kiedyś klinika urologii. Najlepiej byłoby własnie tam być operowanym. Zapewne dobrze się z lekarzem chirurgiem urologiem z tej kliniki skontaktować.

Możesz się spotkac z takim przypadkiem, że nie bedą chcieli operować członka bo... po operacji trudno wzwód utrzymać. Nalezy udać się wtedy do innych medyków, którzy go zoperują. Ważne jak podejdą do tematu. Jeśli dobrze to "sprzęt" poprawią, jesli zle to ... sknocą. Nie piszesz w która stronę jest przekrzywiony. Jeśli w prawo/lewo to po operacji może być w druga strone skierowany bądz niewielka poprawa może nastąpić. Trzeba poczekac jakiś czas na efekty.

Jesli zajmujesz się fotografią to zrób fotografię swojego "sprzętu" w stanie wzwodu z boku, z góry , skopiuj na drukarce nawet na zwykłym papierze.
Z fotografiami udac się nalezy do urologa.
Jest to ważne bo jesli skrzywienie jest nieznaczne to w trakcie operacji po wstrzyknieciu srodka doprowadzającego do napęcznienia członka, może go tak naprostowac, że operujący uzna, że skrzywienia nie ma . Fotografia wszystko wyjaśni.
W kwestii braku czucia nic nie napiszę bo to z róznych przyczyn może być.
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-07-08, 22:23  //  Pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Dzięki, dużo mi pomogłeś.
W kwestii tego w którą stronę jest wygięty to nie w prawo, nie w lewo, a w dół. Ale nie tak że mój penis kieruje się ku dołowi tylko ewidentnie jest miejsce "załamania"
Poniżej przedstawiam ilustrację:

http://istorage.pl/images/img-1436390397209244103.png

Spokojnie, nie jest to zdjęcie mojego członka, tylko szybki rysunek w paintcie obrazujący o co chodzi .
W sumie to może jest nawet bardziej zagięty w dół niż pokazuje.
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-08-18, 19:00  //  Pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
penis często jest skrzywiony jeśli trzyma się go ciągle np. w jednej nogawce, lub na jednej stronie bokserek. Skrzywienie nie musi od razu oznaczać czegoś złego, ale wiadomo, zawsze lepiej udać się do urologa by mieć pewność.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Pierwszy raz
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!