Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2

Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Tomek_civic

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 179
Post 2009-02-20, 12:53  //  Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 Odpowiedz z cytatem
Zbliżamy się do końca targów, nic więc dziwnego, że YouTube zaczynają zasypywać filmy związane z prezentacjami komórek. Jeśli jesteście ciekawi jak na “żywo” spisuje się zapowiedziany dwa dni temu HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 zapraszam do przejrzenia filmów.







Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-26, 16:22  //  Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 Odpowiedz z cytatem
Ciekawe jak wpłynie na ich sprzedaż nowy aparacik od Google - G1. Gdybym miał wybierać smartphone o zdecydowanie G1 jest na czele listy.
zgredzik

Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 1
Post 2009-05-10, 20:30  //  Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 Odpowiedz z cytatem
Używam HTC Touch Pro , świetny telefon , i jeśli będę wymieniał na inny to zapewne będzie to HTC Touch Pro2 .
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-05-16, 12:15  //  Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 Odpowiedz z cytatem
HTC podoba mi sie. Ciekaw jestem ile trzyma Ci na bateryjce? Tak w praktyce bo te dane katalogowe to srednio sie zazwyczaj maja do rzeczywistosci.
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Pierwsze spojrzenie na HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!