Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Piercing

Piercing

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Piercingowiec

Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 8
Post 2014-07-21, 10:57  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Według Was piercing sutków jest sexi?
Chciałbym się dowiedzieć, bo moja dziewczyna ma sporo kolczyków, ja żadnego... Problem w tym, że czuję iż coraz bardziej się od siebie oddalamy... Może przez to?
Proszę o opinie...
Reklamy
Marczewski

Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 38
Post 2014-08-25, 09:32  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Jeśli myślisz, że oddalacie sie przez to, że nie masz kolczyków to słabo... Lepiej z nia pogadaj szczerze, a nie zaczynaj kolczykowanie.
Parlon

Dołączył: 19 Wrz 2014
Posty: 1
Post 2014-09-19, 13:45  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, takie rozwiązania mogą powodować tylko nieporozumienia, które prędzej czy później wyjdą na wierzch, dlatego lepiej porozmawiać i wyjaśnić sytuację dlaczego tak jest.
bursztynek99

Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 2
Post 2014-11-08, 19:18  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Piercingowiec napisał: Według Was piercing sutków jest sexi?
Chciałbym się dowiedzieć, bo moja dziewczyna ma sporo kolczyków, ja żadnego... Problem w tym, że czuję iż coraz bardziej się od siebie oddalamy... Może przez to?
Proszę o opinie...


Sam musisz wiedzieć czego chcesz. Jeżeli nie odpowiadają Ci kolczyki partnerki to porozmawiaj z nią o tym. Nie warto ciągnąć czegoś w nieskończoność jeżeli wiemy, ze końcem będzie porażka.
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2014-11-18, 22:20  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
a ile masz lat? Wiadomo u młodych to może i ciekawy pomysl na urozmaicenie ale u starszych to raczej dziwnie by wygladało... ja bym się nie zdecydował.
Franekk

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 4
Post 2015-02-09, 14:40  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
niee, kolczyk w sutku nie będzie żadnym rozwiązaniem. Jedynym rozwiązaniem będzie za to szczera rozmowa..
okiemkobiety

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 5
Post 2015-02-24, 19:17  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Jeżeli wcześniej kolczyki nie stanowiły problemu to szukasz sobie jedynie uzasadnienia w tym. Bardzo kiepsko, ponieważ co mają do tego kolczyki? Pogadajcie szczerze co jest nie tak, jakie masz swoje spostrzeżenia.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-01-31, 21:00  //  Piercing Odpowiedz z cytatem
Mnie się bardzo podobają kolczyki w różnych miejscach i sama mam ich kilka. Co do tatuaży natomiast, to też jestem ogromną fanką. Nie wiem, czy słyszeliście już o JahLoveTattoo w Warszawie https://jahlove.pl/ . Robią świetne tatuaże.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Piercing
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!