Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Pi Neo Givenchy

Pi Neo Givenchy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-10-31, 09:47  //  Pi Neo Givenchy Odpowiedz z cytatem
Pi Neo Givenchy, to nowy zapach dla mężczyzn, który ceni sobie wolność i odważnie przekracza granice rzeczywistości. Czasem gubi się w swoim świecie i odbywa wirtualną podróż w świat nieznanych doznań i niezwykłych zapachów o energetyzującej kompozycji.

Nuta głowy: krystalicznie czysty zapach cytrusów z odrobina bergamotki i mandarynki, a do tego akord syntetyczny jakim jest Toscanol, o świeżym aromatycznym charakterze.

Nuta serca: odkrywa swoją nowoczesną naturę: drzewo cedrowe z Teksasu, paczulę z Indonezji i akord syntetyczny: Safraleine nadający subtelny zapach skóry i tytoniu.

Nuta głębi: otula skórę zapachem wanilii o oryginalnym ambrowym aspekcie. Do tego akord syntetyczny: Cosmone nadający kompozycji łagodność i zmysłową miękkość. Dzięki aspektom ambrowym, którymi charakteryzuje się Cosmone, zapach jest dynamiczny i wibrujący.

Cena:
125 ml - 169 zł
100 ml - 240 zł
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2010-12-19, 14:13  //  Pi Neo Givenchy Odpowiedz z cytatem
Świeża, słodka wanilia... Te słowa doskonale opisują nowy zapach Givenchy, gdzieś delikatnie ukrywają się w nim nutki sławnego Pi. Szkoda tylko, że ta wanilia jest taka syntetyczna... Co do trwałości to, moim zdaniem, szóstka z plusem, dwa-trzy psiknięcia spokojnie wystarczą na cały dzień, zapach trwały i intensywny.

Szczerze polecam.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2010-12-19, 14:22  //  Pi Neo Givenchy Odpowiedz z cytatem
Trwałość zapachu jest fatalna. Ale to tylko moja opinia. Do Diora Higher czy Chanel to kawał drogi.
Robert999

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 4
Post 2011-05-09, 14:41  //  Pi Neo Givenchy Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie Pi Neo jest zbyt syntetyczne... Dużo ładniejsze jest to stare klasyczne Pi. Ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Pi Neo Givenchy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!