Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Penis complete na powiększanie penisa

Penis complete na powiększanie penisa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 895
Post 2018-04-25, 08:09  //  Penis complete na powiększanie penisa Odpowiedz z cytatem
Ktoś z tutaj obecnych panów przyjmował te tabletki? Rzeczywiście mozna nimi powiekszyć penisa czy to złudne nadzieje?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 961
Post 2018-04-25, 11:08  //  Penis complete na powiększanie penisa Odpowiedz z cytatem
Dużo zależy od osoby jaka przyjmuje tabletki. Bo jedna zareaguje na taki środek o wiele lepiej i zauwazy u siebie powiekszenie, druga już niestety nie. Sam kupiłem pierwsze tabletki pod wpływem emocji. NIe były drogie, jakieś z allegro ale skusiły mnie po prostu dobre opinie sprzedawcy. Zawiodłem sie ponieważ powiekszenia penisa zero, dodatkowo miałem po nich zgagę.Potem miałem pewna przerwę i dopiero zamówiłem sobie penis complete. Te były już droższe. Okazały się,że te działają na powiększanie, poprawiają potencję. Powiększenie penisa jakie mozna zaobserwowć wynosi od 0,5 cm do 1cm.Dodam,że brałem 3 miesiące i w tym czasie udało mi się powiekszyć o prawie 2,5 cm. Nie wiem czy aktualnie jest jakaś inna lepsza metoda powiększania.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 895
Post 2018-05-01, 07:59  //  Penis complete na powiększanie penisa Odpowiedz z cytatem
Ponoć jeszcze można wybrać się na powiększanie kwasem hialuronowym ale osobiście nie jestem do tego przekonany Razz
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 961
Post 2018-05-01, 12:29  //  Penis complete na powiększanie penisa Odpowiedz z cytatem
Dać sobie ostrzyknąć penisa? Daj sobie spokój. W życiu bym się na coś takiego nie wybrał. Piszę tutaj o skutecznych nieinwazyjnych metodach powiększenia penisa.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Penis complete na powiększanie penisa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!