Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Penilarge opinie

Penilarge opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-04-27, 06:32  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Szukam czegoś na powiększenie penisa w obwodzie. O ile nie mam problemów z długością bo jest nawet wiecej niż standard to chciałbym powiekszyc nieco członka właśnie w obwodzie. Zastanawiałem się nad tym środkiem. Czy coś takiego może działac?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-04-27, 08:03  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Dobry środek, kilka centymetrów powineneś zyskać. Działa co jest najważniejsze. Jest trochę droższy od podobnych leków ale jest skuteczniejszy. U mnie nie ma żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, ale dobrze jest zapoznać się z ulotką i pamiętać, że to lek. No i trzeba brac regularnie bo tylko tak będzie efekt.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-04-27, 09:18  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Ale jakieś konkrety? Bo jeszcze zastanawiam się nad powiekszaniem kwasem hialuronowym.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-04-27, 09:33  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Serio dasz się tak skłuć? No to szacun, bo sam w życiu bym się na coś takiego nie wybrał. Gdzies tam czytałem,ze w gabinetach lekarze robią takie ostrzyknięcia ale po pierwsze to jest to bardzo drogie, po drugie to efekt jest bardzo kiepski, bo możesz w taki sposób powiekszyć członka co najwyżej na 6 miesięcy, a mnie osobiscie by to nie urządzało bo jestem zdania, ze jak juz powiększać penisa to jednak na trochę dłużej. Penilarge brałem jakies pól roku temu i jak na razie nic sie nie zmniejsza. CO do powiekszania na długosć to zyskałem jakieś 3 cm.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2022-04-28, 10:30  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Kupuj śmiało.Brałem na początku penixen, efektu nie było. Potem dla porównania wypróbowałem sobie penilarge i efekt o wiele lepszy!
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-05-02, 06:56  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Bo jeszcze zastanawiałem się nad tym aby kupić sobie pompkę albo stosować pompkę plus dodatkowo jeszcze tabletki. Myślicie, że to jeszcze poprawiłoby efekty?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2022-05-02, 07:43  //  Penilarge opinie Odpowiedz z cytatem
Właśnie jestem po kuracji tabletkami plus żel. Nie wiem czy sam żel działa ale tabletki rzeczywiście powiększają.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Penilarge opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!