Forum Banzaj.pl » Hydepark » Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie?

Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Aurik

Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 5
Post 2014-03-22, 11:51  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Szczególnie, jeśli wcześniej się nie miało z tym doświadczenia Smile Owszem, jeden znajomy, który jakieś tam pojęcie ma, oferuje się z pomocą, ale nie wiem. Czy ktoś stąd zajmował się tym, będąc laikiem? Jak poszło?
Reklamy
spychacz

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 6
Post 2014-03-30, 12:20  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
A co, chcesz żyć z układania podłóg? :/ Jak nie to i nie masz doświadczenia, to chyba wiadomo, że lepiej powierzyć to fachowcom.
kierownik

Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 5
Post 2014-04-02, 11:23  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Żona wymyśliła sobie mozaikę Układałem już wcześniej płytki, ale nie wiem czy podołam wyzwaniu. Myślicie, że to realne? Czy lepiej zatrudnić fachowca?
Aurik

Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 5
Post 2014-04-06, 17:10  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Widzę, że nie ja jeden mam podobny kłopot Smile

spychacz napisał: A co, chcesz żyć z układania podłóg? :/ Jak nie to i nie masz doświadczenia, to chyba wiadomo, że lepiej powierzyć to fachowcom.


Tak, tylko trzeba jeszcze tych fachowców wybrać. To też nie taka prosta sprawa.
spychacz

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 6
Post 2014-04-12, 21:24  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Aurik napisał:
Tak, tylko trzeba jeszcze tych fachowców wybrać. To też nie taka prosta sprawa.


Ja mogę wskazać tych, których sam znam z doświadczenia, czyli Parkiet Studio. U nich znajdziesz sporo podłóg do wyboru, no i solidnych wykonawców.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2014-07-09, 13:07  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś nigdy wcześniej tego nie robił to zdecydowanie lepiej jak zda się na fachowców.
Gerten

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 1
Post 2014-09-07, 22:44  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
spychacz napisał:
Aurik napisał:
Tak, tylko trzeba jeszcze tych fachowców wybrać. To też nie taka prosta sprawa.


Ja mogę wskazać tych, których sam znam z doświadczenia, czyli Parkiet Studio. U nich znajdziesz sporo podłóg do wyboru, no i solidnych wykonawców.


A jakie to rejony, bo zakładam, że jakieś określone? My szukamy kogoś do zrobienia czegoś takiego, tj. położenia podłogi w stolicy.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-09-10, 10:08  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Kładzenie parkietu to nie jest trudna sprawa, ale trzeba to robić w dwójkę. Po pierwsze, przy przycinaniu przydaje się druga osoba. Po drugie przy wkładaniu paneli, przy łączeniu ich ze sobą. One działają na zasadzie zatrzasków takich. Jak włoży się pod dobrym kątem to elegancko wchodzą. Trzecia sprawa, nie warto brać z przeceny, bo te najczęściej są zamoknięte i nie czepiają się tak dobrze. Czwarta sprawa Smile, warto wybierać co najmniej 4 klasę ścieralności.
spychacz

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 6
Post 2014-09-19, 18:39  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Gerten napisał:

A jakie to rejony, bo zakładam, że jakieś określone? My szukamy kogoś do zrobienia czegoś takiego, tj. położenia podłogi w stolicy.


No właśnie te rejony. Parkiet Studio są w Warszawie Smile
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2014-09-25, 14:04  //  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie? Odpowiedz z cytatem
Ja bym zatrudnił fachowca - chyba zrobi to szybciej i lepiej
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Parkiet - kłaść samemu czy zlecać firmie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!