Forum Banzaj.pl » Gadżety » Parasol obronny

Parasol obronny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-09, 12:00  //  Parasol obronny Odpowiedz z cytatem
Ciemna noc, deszcz lekko zasieka, ulice wyludnione... Twoja Kobieta lgnie do Ciebie całym swoim ciałem. Powoli zmierzacie do domu, by rozgrzać swoje ciała hmm... ciepłą herbatą. Nagle... zza rogu wychodzi zgraja wyrostków, którzy raczej nie stoją przed tablicami z ofertami o pracę w pośredniaku. Ich zamiary są wrogie. W końcu ty masz Kobietę, karty kredytowe - oni tylko kaptur i adidasy. Ty jednak nie obawiasz się... Masz pod ręką (drugą - pamiętaj, że Twoja Kobieta uwieszona jest już pod ręką nr1) parasol obronny. Wzmocniona konstrukcja, pewny uchwyt w kształcie kastetu to narzędzie, które sprawdzi się nie tylko w deszczu, ale również w ciemnej uliczce. Po kilku minutach wymiany argumentów, parasol jest wciąż w dobrej formie. Banda wyrostków natomiast jest już w swoich domach, zastanawia się nad życiem, być może nawet weźmie się za odrabianie lekcji...

Nie bądź mądry po szkodzie! Zastanów się, może warto zainwestować w parasol obronny?
Reklamy
capslock

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 3
Post 2011-03-15, 15:54  //  Parasol obronny Odpowiedz z cytatem
ja tu mam coś podobnego.. parasol samuraja.. Very Happy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-04-07, 21:11  //  Parasol obronny Odpowiedz z cytatem
ten parasol samuraja lepszy Smile tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzić, bo mozna sobie narobic problemow.
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Parasol obronny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!