Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne » Paintball

Paintball

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lewanerka

Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-04, 10:27  //  Paintball Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o takiej formie wypoczynky? Wydaje mi się,że to całkiem męski sport, prawda? W ostatni czwartek miałem okazję pierwszy raz spróbować pobiegać sobie z broniąSmile - świetna zabawa. Niestety , prawdopodobnie przez adodasy nabawiłem się kontuzji:( Nie mam jednak zamiaru przestać- wciągneło mnie. Liczę na rady bardziej doświadczonych ode mnie- jakie buty najlepiej kupić do paintballa?
Reklamy
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-07-05, 09:44  //  Paintball Odpowiedz z cytatem
Zabawa jest super Very Happy Very Happy Jak podoba Ci się paintball to możesz też spróbować ASG - dla wielu osób znacznie ciekawsze i realistyczne. Ale jak kto woli. Co do butów, to to jest chyba powszechny błąd na początku każdego nieuświadomionego. Też miałem małą kontuzję jak poszedłem pierwszy raz. Do paintballa tylko jakieś wojskowe buty. Koniecznie z wysoką cholewą - takie za kostkę. Jeśli chcesz jakąś konkretną markę, to na pewno warto zwrócić uwagę na bates - buty z których korzysta wojsko i policja.
Samiec

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 6
Post 2010-10-02, 15:38  //  Paintball Odpowiedz z cytatem
Sprzet to jedno a drugie to dobra i zgrana paczka znajomych. Swietna zabawa zespolowa, znakomity event integracyjny. Ja mialem przyjemnosc raz sprobowac i faktycznie to wciaga, ale ciezko znalezc zgranych i odpowiednich ludzi na ta zabawe "po godzinach". Z kosztami tez jest roznie, a to kolejny czynnik utrudniajacy znalezienie ludzi.
Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne »  Paintball
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!