Forum Banzaj.pl » Gadżety » Paczki świąteczne - szukam pomysłu

Paczki świąteczne - szukam pomysłu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-12-20, 12:18  //  Paczki świąteczne - szukam pomysłu Odpowiedz z cytatem
Szukam pomysłu na paczkę świąteczną. Zastanawiam się, co włożyć do takowej, aby w maksymalnym stopniu była przydatna z punktu widzenia użytkownika. Czy ktoś już to moze wczesniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-12-24, 11:05  //  Paczki świąteczne - szukam pomysłu Odpowiedz z cytatem
Cóż, opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale są firmy, które wykonują takie gotowe paczki, które można wysłać do osób które chcielibyśmy obdarować.
Krótko mówiąc jest to pełna automatyzacja.
Na http://szydlowiecki.eu/podaruj-luksusowe-paczki-swiateczne-wybierz-kosze-na-boze-narodzenie/ proponuję jeszcze sprawdzić - co gdzie i za ile.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-10-04, 08:54  //  Paczki świąteczne - szukam pomysłu Odpowiedz z cytatem
U nas zawsze sprawdzają się luksusowe słodycze, herbaty, przekąski
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-01-05, 17:28  //  Paczki świąteczne - szukam pomysłu Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że w takich paczkach nie może zabraknąć słodyczy, ja zawsze dodaje je jako dodatek do innego prezentu - kosmetyków czy biżuterii. Każda z pań lubi cukierki czekoladowe, można spakować ich sporą ilość do takiej paczki i na pewno dość szybko zostaną same papierki. Ja nie mogę się im oprzeć.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2022-04-12, 09:30  //  Paczki świąteczne - szukam pomysłu Odpowiedz z cytatem
Może coś w takich klimatach, w sensie - słodkości, zobacz - http://www.foodandpeople.pl/ Jak dla mnie coś takiego robi kolosalną różnicę i powinno wam pasować, ale to już sami oceńcie, czy Wasze klimaty. Zakładam, że zdecydowanie tak Wink
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Paczki świąteczne - szukam pomysłu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!