Forum Banzaj.pl » Hydepark » Oryginalny prezent

Oryginalny prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
baranek99

Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-03-28, 22:05  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Cześć. Przyznam szczerze, że czas goni mnie coraz bardziej, a niebawem urodziny mojej dziewczyny. W tym roku oprócz kolacji postanowiłem postawić na biżuterię. Wiem już nawet, że zawieszki do bransoletek to ostatnio u mojej kochanej temat numer jeden, więc połowa drogi za mną. Problem mam tylko w kwestii gdzie dostać jakieś oryginalne, nietuzinkowe? Orientujecie się może? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Reklamy
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-07-01, 15:10  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Może jakieś kosmetyki się nadadzą? Ja często swojej dziewczynie do prezentu dołączam jakieś kosmetyki, bądź odżywki, które wiem, że stosuje. Na przykład te z linii Joanna - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/joanna. Uważam, że to fajna rzecz i jak najbardziej warto, takie dodatki też się liczą, a tym bardziej jak trafimy w gusta Wink
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-07-09, 09:32  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Biżuteria to dobry pomysł na prezent.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-07-25, 12:52  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Też myślę że dobrym pomysłem będzie wyrazista bransoleta - coś w tym stylu
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-09-20, 10:39  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Moja kobieta jak zbliżają się jakieś okazje to sama mi sugeruje co by chciała dostać Wink tak bylo z protownica, wybrała sama model od babyliss taką złotą i ja już nie miałem wyboru musiałem kupić, ważne że była zadowolona a ja nie musialem sie głowić co kupić.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-12-01, 00:44  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
To jest właśnie dobre jak druga osoba sugeruje co chce dostać. Moja chce w tym roku nową parę kozaków więc po prostu wybiorę jej coś ze sklepu https://butymodne.pl/ . Na pewno nie będę stacjonarnie szukać , bo tam wybór ograniczony i ceny też wysokie
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2019-12-09, 13:20  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Dobrym prezentem będzie weekend w SPA Wink
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-11-17, 22:31  //  Oryginalny prezent Odpowiedz z cytatem
Znalezienie naprawdę oryginalnego prezentu nie jest łatwe. Tym bardziej, że trzeba pamiętać też o tym, że powinien on być praktyczny i sprawić drugiej osobie radość, a nie przykrość, albo wprawić w zakłopotanie. Moim zdaniem fajnym i jednocześnie nie banalnym pomysłem są słuchawki lub głośniki. Jest to przedmiot, na który mało kto się decyduje, a jednocześnie jest używany praktycznie przez każdego. Na stronie: http://bangolufsen.pl/ można je znaleźć w super jakości i całkiem niskich cenach, więc najlepiej szukać ich właśnie tutaj.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Oryginalny prezent
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!