Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Ortopeda Warszawa

Ortopeda Warszawa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-04-17, 09:28  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Polecicie dobrego ortopedę w Warszawie?

Może być prywatnie ale moze byc równiez na fundusz/
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-04-17, 13:42  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Polecam zapisanie się do centrum medycznego Balumed


Pracuje tam ortopeda zrówno dla dzieci jak i dla dorosłych, zdecydowanie lepiej jest moim zdaniem zapisać się prywatnie jeśli masz jakiś problem bo przynajmniej zostaniesz przyjęty w ciągu kilku dni a nie będziesz musiał czekać miesiacami na konsultację z lekarzem.

Sama wizyta poprowadzona bardzo profesjonalnie i co najważniejsze zaproponowane leczenie pomogło.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-04-17, 22:20  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
W Przychodni KEN na Ursynowie serdecznie polecam dr Dulasa. Od listopada jestem jego pacjentem i efekty są widoczne. Dobry specjalista, wizyty są prywatne ale nie płacę majątku. za badania też nie. Na pewno warto się do niego właśnie zgłosić. W internecie można znaleźć nr telefonu do tej przychodni.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-06-26, 00:59  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Bardzo wiele osób chwali sobie szpital carolina
gdzie jest dostęp do wykwalifikowanych ortopedów. Co jest dużym plusem posiada on też ostry dyżur więc w razie nagłego wypadku można się zgłosić do lekarza o każdej porze, nie tylko w tygodniu ale też w weekend
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-06-26, 21:04  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Ja jestem pacjentką dr Moniki Florki, w klinice Ober Clinic chodzę na wizyty. Z polecenia trafiłam do niej z problemami z kolanami. Jako pierwsza mnie tak dokładnie przebadała i postawiła trafną diagnozę. Konieczny był zabieg po którym nastąpiła ogromna poprawa. Kolana przestały mnie wreszcie boleć, mogę normalnie chodzić.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-11-30, 00:29  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Chociaż nigdy mi tego nie wykryto, mam wrażenie że cierpię na szpatowatość kolan. Nigdy nie lubiłam swoich nóg, ale nie wiedziałam dlaczego. Po przeczytaniu wpisu: https://www.brandvital.eu/ortopedia/szpotawosc-kolan-jak-wyglada-i-czy-da-sie-ja-wyleczyc/ dowiedziałam, że prawdopodobnie to jest przyczyną tego, że nie lubię swoich nóg. Widziałam, że na stronie poza licznymi wpisami, można znaleźć też mnóstwa produktów medycznych, dzięki którym można poprawić swoje zdrowie, komfort lub po prostu zdrowie kontrolować.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2024-02-29, 12:38  //  Ortopeda Warszawa Odpowiedz z cytatem
Zapytaj w Renort o doktora Pietrzaka. Świetny ortopeda. Rozwiązał u mnie problemy mięśniowe, a myślałem, że to dla mnie koniec z piłką nożną. Wszystko trwało kilka miesięcy, ale całe leczenie przyniosło skutek i aktualnie wszystko jest w porządku.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Ortopeda Warszawa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!