Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki » ORTOPEDA KATOWICE

ORTOPEDA KATOWICE

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-12-23, 13:00  //  ORTOPEDA KATOWICE Odpowiedz z cytatem
Kogo polecicie?
Najlepiej prywatnie tak aby nie było problemów z zapisem... Mam problem z cieśnią nadgarstka
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-12-27, 12:49  //  ORTOPEDA KATOWICE Odpowiedz z cytatem
Polecam tę klinikę:
https://klinikamagnuccy.pl/ortopedia/ - stosowane sa tam nowoczesne metody leczenia cieśni nadgarstka. Jest to gabinet prywatny, polecam jednak zapisanie się wcześniej z uwagi na to,ze mają tam bardzo wielu chętnych i może być problem z dostaniem się w terminie w jakim chcesz.

Miałem ten sam problem,zostałem bardzo fachowo potraktowany, zlecili mi odpowiednie badania oraz doradzili jak leczyć.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-01-10, 23:02  //  ORTOPEDA KATOWICE Odpowiedz z cytatem
Od pracy na komputerze nie tylko cierpi kręgosłup, również mogą boleć nadgarstki. Zobaczcie na stronie https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i-traumatologii/reka/zespol-de-quervaina/ jaka może to być dolegliwość jeśli pojawiają się takie bóle i jak wygląda leczenie. Taki przewlekły stan zapalny wymaga szybkiej pomocy specjalisty, inaczej będzie konieczna operacja. Wykonywana jest w krótkotrwałym niedokrwieniu kończyny, zakładając na operowaną rękę opaskę uciskową.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-01-24, 16:07  //  ORTOPEDA KATOWICE Odpowiedz z cytatem
W placówkach medycznych, w których dostępne są oddziały ortopedyczne odbywają się różne zabiegi i operacje. Po nich pacjent musi dość do siebie i zostać pod stałą opieką lekarzy. Aby pobyt w takim miejscu był jak najlepszy i w e właściwych warunkach, to jako właściciele placówek medycznych zainwestujcie w łóżka medyczne .
Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki »  ORTOPEDA KATOWICE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!