Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie

Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2018-10-12, 07:56  //  Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Macie jakieś pomysły na zaplanowanie wieczoru kawalerskiego w Warszawie? Jakieś sugestie na to jak ten wieczór mialby się odbyć?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-10-12, 09:41  //  Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie Odpowiedz z cytatem
No to warto jest się nieżle zabawić ! W końcu nieczęsto takie okazje się zdarzają.
Ja niedawno znalazłem się w gronie organizatorów wieczoru kawalerskiego dla dobrego kumpla. Również w Warszawie. Na początku wynajęliśmy świetny imprezowy autobus (ponieważ jednak było trochę chłopa...) z tancerką na pokładzie a potem wybawiliśmy się do samego rana w najlepszym klubie w mieście gdzie mieliśmy własną loże. No impreza na całego człowieku.

Na następny dzień zaplanowaliśmy sobie coś jeszcze bardziej ekstra, mianowicie skoki ze spadochronem:
http://www.wawa.net.pl/aktualnosci/skoki-spadochronowe-w-warszawie-spelnij-swoje-marzenia.html

Nie wiem kiedy jest kawalerki ale jak na dniach to najlepiej jest zaplanować to na już.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-01-18, 17:48  //  Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dobre jedzenie, jakaś integracja zabawą typu paintball, gokarty no i impreza. Warto tez jechać gdzieś poza miasto w taką imprezę.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Organizacja wieczoru kawalerskiego w Warszawie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!